MHP Yozgat İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ı ve Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef’i ziyaret etti. 
Ankara ziyaretine MHP Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, Merkez İlçe Başkanı Adem Kızılay ve parti yönetimi katıldı. 
Yozgat’ta yapılan çalışmaların anlatıldığı ziyarette Başkan Irgatoğlu, “İl başkanlığımız ve merkez ilçe başkanlığımız ile birlikte Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz’ı, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın’ı ve Yozgat Milletvekilimiz İbrahim Ethem Sedef’i makamında ziyaret ettik. Kendilerine ilk olarak göstermiş oldukları misafirperverliklerin dolayı şahsım ve yönetimimiz adına teşekkür ederim. Ziyaretlerde Yozgat’ta yapmış olduğumuz ve yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında Sadir Durmaz, Semih Yalçın ve Ethem Sedef ile birlikte fikir alışverişinde bulunduk. Memleketimiz için elimizden gelen tüm çabamızı seferber edeceğiz” şeklinde konuştu. 
YEREL SEÇİMLER
 DEĞERLENDİRİLDİ
Ziyarette yapılacak olan yerel seçim hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Irgatoğlu, “Ziyaretlerimizde 31 Mart 2024’te gerçekleştirilecek olan yerel seçim hakkında ilimiz için yapılacak olan çalışmalar ile ilgi görüş alışverişinde bulunduk. Tüm çalışmalarımız Yozgat’ımız için. Yaklaşan bir yerel seçimimiz var. Bizler MHP teşkilatı olarak ilimiz için tüm çalışmalarımızı yapacağız” dedi. HABER MERKEZİ