Bakgör Mobilya'dan 1 Mart - 9 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında  yapılacak alışverişlerde hem ihtiyaç sahipleri sevindirilecek, hem de müşterilere manevi bir tatmin yaşatılacak.  Kampanya kapsamında 50 bin TL ve katlarında yapılan her alışveriş için 1 adet adaklık kurban ya da 50 kişilik iftar yemeği, 30 bin  TL ve katlarında yapılan her alışveriş için ise 30 kişilik iftar yemeği müşteriler adına verilecek.
Bakgör Mobilya kampanya ile sadece mobilya alışverişi değil, aynı zamanda topluma katkıda bulunmanın ve paylaşmanın önemine vurgu yaparak müşterilerine unutulmaz bir deneyim sunuyor.
Kampanya Bakgör Mobilya'nın tüm mağazalarında geçerli olurken,  Bambi ürünleri kampanyaya dahil edilmedi.
Kampanyaya katılan müşteriler, tercih doğrultusunda yurtiçi ya da yurtdışında kurban kesiminin yapılmasını veya iftar yemeği dağıtımını sağlayabilecek. Kesilen kurban ve verilen iftarların videoları da müşterilerle paylaşılarak sevinçlerine ortak olunacak.
Bakgör Mobilya ortaklarından Serdar Aygar kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada: "Ramazan ayı paylaşmanın ve yardımlaşmanın öne çıktığı bir ay. Bu vesileyle hemşehrilerimizin mobilya ihtiyaçlarını karşılarken, bu mübarek ayın bereketini paylaşmak için bu kampanyayı düzenledik. Bu kampanya ile ihtiyaç sahibi ailelerin sofralarına bereket katmak ve Ramazan'ın yardımlaşma ruhunu yaşatmak istiyoruz. Kampanyaya katılımın yoğun olmasını ümit ediyor, bu vesileyle birçok ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürmeyi amaçlıyoruz. Farklı yardım seçenekleri sunarak da her bütçeye uygun bir yardımlaşma imkanı sağlıyoruz. Tüm hemşehrilerimizi bu anlamlı kampanyaya katılmaya davet ediyoruz" dedi.     HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi