Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, 2024-2029 döneminin ilk meclis toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Yapılan toplantıda şehrin geleceğine yön verecek kararların alındığını belirten Ekinci, meclis üyeleri ile birlikte Sorgun'un daha da gelişmesi için gece gündüz çalışacaklarını ifade etti.
Başkan Ekinci, yaptığı açıklamada, "Şehrimizin geleceğine yön verirken, fikir ve kararlarıyla katkı sunacak tüm Meclis Üyelerimiz ile birlikte Sorgun’umuz için gece gündüz çalışacağız" dedi. Sorgun'un daha yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini vurgulayan Ekinci, halkın beklentilerini karşılamak adına projeler geliştireceklerini de sözlerine ekledi.
Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci'nin belediye yönetimi, şehrin her alanında gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefleyerek, vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı amaçladıklarını vurguluyarak Meclis üyeleriyle birlikte ortak akılla, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla halkın takdirini kazanmayı hedeflediklerini belirtti         
                   Haber SALİH AKGÜL 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi