Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef,  samimi, içten ve kurduğu diyaloglarla milletin gönüllerini bir kaz daha kazanırken, Yozgat için belediye başkanlarının emrinde olmaya devam ediyor.
BAŞKANLAR HIZLI BAŞLADI
Yozgat’ta  2024 yerel seçimlerinde 36 belediyeden 7 ilçe ve 7 belde olmak üzere toplam 14 belediyeyi kazanan MHP, oldukça hızlı başladı. Görevi devralan belediye başkanları hizmet için sahaya inerken, en büyük destekçileri de MHP’li milletvekili Ethem Sedef oldu.  Meclis çalışmalarının yanı sıra hafta sonlarını Yozgat’ta geçiren Milletvekili Sedef, belediye başkanları ile bir araya gelerek hem istişare ediyor hem de hizmet ve yatırımlar üzerinde fikir alış verişinde bulunuyor.
ÜRETKEN BELEDİYECİLİK
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, MHP’li belediye başkanlarının en iyi ve güzel hizmeti yapacaklarına yürekten inandığını belirterek hizmet belediyeciliğinin MHP ile yapıldığını söyledi.
Yozgat'ta teşkilatları ile birlikte gerçekleştirdikleri çalışmaların meyvelerini toplamaktan büyük bir gurur duyduklarını ifade eden Milletvekili Sedef, 7 ilçe ve 7 belde belediye başkanlığı seçimlerini kazanarak, halkın teveccühünü ve desteğini aldıklarına vurgu yaptı. 
Milletvekili Ethem Sedef, MHP’li ilçe ve belde belediyelerini ziyaret ederek Belediye başkanlarına başarı dileklerinde bulundu.
Ziyaretlerde partililer ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Milletvekili Sedef, yaptığı açıklamada siyasi bir amaç gütmediklerini belirterek, Yozgat’a ve vatandaşlara en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içerisinde olduklarına dikkat çekti.
31 Mart seçimlerinde daha önce MHP’de olan ve MHP’ye geçen belediyelerle Yozgat’ta oy oranını daha da artıran MHP’nin meclisteki temsilcisi Milletvekili Ethem Sedef, beraberinde İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, Merkez İlçe Başkanı Adem Kızılay, partili üyeler ile birlikte ilçe ve belde belediye başkanlarını ziyaret ederek, tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.
BAŞKANLARADESTEK
“Milliyetçi Hareket Partisi’nin ‘Üretken Belediyecilik’ anlayışını ilmek ilmek dokunacağının altını çizen Milletvekili Sedef, belediye başkanlarının destekçileri olacaklarını ifade etti.
Belediye başkanlarının çalışmalarında her zaman yanlarında olacaklarını belirten Milletvekili Sedef, MHP'nin belediyecilik anlayışının hizmet odaklı olduğunu ve bu doğrultuda belediyelerimizin ürettiği projelerde yanında duracaklarını vurguladı. 
Milletvekili Sedef, belediye başkanlarının emrinde olacağına değindi.
GÜÇLÜ BİR GELECEK
İÇİN ÇALIŞMA
Milletvekili Sedef, MHP olarak Yozgat'ın kalkınması ve refahının artması için var güçleriyle çalışacaklarını belirterek, “MHP olarak, Yozgat'ın kalkınması ve refahının artması için var gücümüzle çalışacağız. Halkımızın bize verdiği yetkiyi layıkıyla kullanacak, şeffaf yönetim anlayışımızla herkesin katılımının sağlandığı, her insanımıza eşit hizmet ulaştıran belediyecilik anlayışımızı sürdüreceğiz. Belediye başkanlarımız hizmet kalitesini yükseltmek için projeler üretecek, altyapı sorunlarını çözecek ve sosyal yaşamı geliştirmek için çaba harcayacaklardır. Yerel yönetimlerde adaletli bir şekilde kaynakların dağıtılmasını sağlayacaklar ve herkesin eşit fırsatlara sahip olduğu bir Yozgat’ı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.
Sedef, partisinin Yozgat'ta daha güçlü bir gelecek için çalışmalarına devam edeceğini ve belediyelerin hizmet kalitesini artırmak için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.
                            ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi