Alperen Ocakları Yozgat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İftar Programında Alperenler ile bir araya gelen Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, ‘’Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çıtak ve Alperen kardeşlerimizle iftar programında bir araya geldik. Birlik ve beraberlik içerisinde Yozgat'ımızın için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün burada, Alperen Ocakları Yozgat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bu güzel iftar programında Alperenler ile bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bu mübarek Ramazan ayında birlikte olmak, birlik ve beraberlik duygularımızı daha da pekiştirmek adına önemli bir fırsat sunuyor. Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çıtak ve değerli Alperen kardeşlerimizle bir araya gelmek, katılımcılarla sohbet etmek benim için ayrı bir mutluluk kaynağıdır. Birlik ve beraberlik içerisinde, Yozgat'ımız için daha güzel ve daha gelişmiş bir gelecek inşa etmek adına çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, iftar programımızı düzenleyen Alperen Ocakları Yozgat İl Başkanlığına ve katılımcılara teşekkür etmek isterim. Hep birlikte nice güzel çalışmalara imza atacağımıza inancım tamdır’’ dedi.
Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çıtak ise ‘’Öncelikle bu güzel iftar programında bir araya gelmemize vesile olan Alperen Ocakları Yozgat İl Başkanlığı'na ve katılımcılara teşekkür etmek istiyorum. Ramazan ayının bereketi ve paylaşma ruhuyla birlikte, bu mübarek ayın manevi atmosferinde bir araya gelmek bizim için büyük bir mutluluk. Yozgat Belediye Başkanı ve AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse'nin de aramızda olması bizleri ayrıca sevindirdi. Birlik ve beraberlik içinde Yozgat'ımız için çalışmaya devam edeceğiz sözü, bizleri daha da güçlü kılıyor. Çünkü bu şehirde, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece, daha güzel ve daha yaşanabilir bir Yozgat inşa edebileceğimize olan inancımız tamdır’’ diye konuştu.
Programa Yozgat Belediye Başkanı ve AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse ile birlikte Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çıtak, Büyük Birlik Partisi Yozgat İl Başkanı Osman Çiftçi, Alperen Ocakları Yozgat İl Başkanı Mücahit Kaplan ve Alperenler katıldı. 
                         HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi