Bem Bir-Sen  Genel Başkan Yardımcısı Sedat Bika, Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan ve Yozgat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yılmaz’ı ziyaret etti.
Genel Başkan Yardımcısı Sedat Bika, Yozgat İl Başkanı Mehmet Şaşmaz, Yönetim Kurulu Üyemiz Cengiz Özcan ve İşyeri Temsilcisi Ali Kaya, Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan’ı makamında ziyaret etti.
Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaretler esnasında kamu çalışanlarının özlük haklarına dair meseleler, talep ve beklentileri başta olmak üzere güncel konular karşılıklı değerlendirildi.
Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen teşkilatlarının kuruldukları günden bu güne hak, emek, adalet ve alın terini müdafaa etme üzerine ortaya koyduğu çalışmalar ve mücadelesi hakkında bilgi verildi.
İl Özel İdaresi Ziyareti
Ziyaret esnasında İl Özel İdaresinde çalışan Memurların iş hayatında yaşadıkları sorunlar, beklentiler ve çözüm yolları karşılıklı olarak değerlendirilip istişare edildi. Bu konunun yanı sıra İl Özel İdaresi Memurlarımız başta olmak üzere yerel yönetim çalışanları için Bem-Bir-Sen tarafından imza altına alınan kazanımlar dile getirildi.
Yerel Yönetim Çalışanlarının kazandıran sendikası Bem-Bir-Sen’in mücadelenin destanı başarının sırrı şiarı ile önümüzdeki süreçte de kazanımlarını arttırarak yerel yönetim çalışanlarımızı gür ve güçlü sesi olacaklarını belirtti. Nazif Yılmaz da Bem-Bir-Sen’in çalışmalarını takdirle takip ettiğini belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bika ve beraberindeki heyet de misafirperverliklerinden ötürü teşekkürlerini iletti.              HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi