Yozgat Fatma Temel Turhan Bilim Sanat Merkezi’nde görev yapan kurum yöneticileri, öğretmenler ve personeller iftarda bir araya geldi.
Yozgat’ta 11 ayın sultanı ramazan ayının son günlerine girilirken, iftarlar ile ramazanın bereketinin beraber paylaşıldığı programlar da devam ediyor. Bilim Sanat Merkezi kurum içerisinde iftar yemeği düzenledi. Kurum idaresi,  öğretmenler ve personeller ile aileleri katıldı.
Bilim Sanat Merkezi Müdürü Abdulkadir Koyuncu, Ramazan ayının birlik. Beraberlik, paylaşma ve dayanışma ayı olduğunu belirterek, katılan tüm öğretmen ve personellere teşekkür etti.  
Koyuncu, bir geleneksel iftar programında daha bulunmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 
Koyuncu, “Geleneksel kurumsal iftar programımızı personellerimiz ve tüm öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleştirdik. Kurulan bu sofralar, birlik beraberlik sofrası, Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Ramazan ayı cehennem kapılarının kapandığı, cennet kapılarının sonuna kadar açıldığı bir ay. Bu ayı iyi değerlendirmek gerekir. Küskünlerin barıştığı, kardeşliklerin pekiştiği bir ay.  Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin, birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan Ayını geçirip bayramına kavuştursun. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza kurumumuz ve şahsım adına teşekkür ederim. Sağlık ve huzurla nicelerine kavuşmak dileğiyle...” dedi.
BİLSEM Müdürü Koyuncu, 2024 BİLSEM ön değerlendirme sınavlarının devam ettiğini hatırlatarak,  ön değerlendirme sınav sonuçları ise 18 Nisan 2024’te açıklanacağını aktardı. 
Koyuncu, BİLSEM 2. Aşama’nın (Mülakat) “Bireysel Değerlendirme” sınavları ise 26 Mayıs – 26 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacağını sözlerine ekledi. 
Bilim Sanat Merkezi’nde güzel bir akşam geçiren okul personelleri, Ramazan’ın manevi havasını birlikte yaşadı. İftar programı bağların güçlenmesine katkı sağladı. İftar yemeğinin ardından sohbet eşliğinde ilerleyen saatlere kadar devam etti.  
                  ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi