Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 31 Mart yerel seçimlerine 12 gün kala çalışmalarını hızlandırdı. Sahayı boş bırakmayan ve yoğun tempoda çalışan Başkan Köse,  esnaf ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Köse, hem sohbet ediyor hem de yeni döneme ilişkin fikir alışverişinde bulunuyor.
Vatandaşların  gönlünde taht kuran ve yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Köse’ye  vatandaşlar  yoğun ilgi gösteriyor. Gündüz ve akşam ziyaretleriyle halkın arasından bir an olsun ayrılmayan Başkan Köse, Meydan Yeri, Büyük Cami Çevresinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.   
Ziyaret ettiği iş yerlerinde esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Köse, karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etti. Ziyaretlerde Başkan Köse’ye sıcak bir şekilde karşılayan esnaflar ve vatandaşlar, Yozgat Belediyesinin çalışmalarından ve taleplere gösterdiği hassasiyetlerden dolayı teşekkür ettiler.
Seçim çalışmaları nedeni ile vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Köse, vatandaşların dert ve sorunlarını dinledi. Vatandaşlara Yozgat’ın geleceği ile ilgili projelerini anlatırken “Biz vaat etmiyoruz yapıyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyerek projelerini anlattı.
Belediye Başkanı Köse, gerçekleştirdiği ziyaretlere ilişkin, “Biz beş yıldır sahada vatandaşlarımızla birlikteyiz ama son dönemde bu birlikteliğe daha fazla önem veriyor, sürekli onlarla yeni istişareler için zemin oluşturuyoruz. Yozgat’ta ki gelişmeleri, hizmetlerimizi ve projelerimizi esnaflarımız ve vatandaşlarımızla paylaşıyor, taleplerini dinliyor, hasbihal ediyor, hal hatır soruyoruz. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımız her zaman olduğu gibi bizleri yine sıcak ve samimi karşlıyor. Şehrimizin gelişiminde en önemli aktörlerden biri olan ve ekonomimizin bel kemiğini oluşturan esnaflarımıza da özellikle teşekkür ediyorum. Bu katkılarına biz de onlara hizmet ederek teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de etmeye devam edeceğiz” dedi. 
ÇOCUKLARIN 
BAŞKAN AMCASI
Belediye Başkanı Celal Köse’ye çocuklarda yoğun ilgi ve sevgi gösterisinde bulunuyor.
Çocuklar, Başkan Köse’yi sarılarak karşılıyor. Çocuklarla sohbet eden ve yakından ilgilenen Başkan Köse, taleplerinin karşılanması noktasında da gerekli talimatları veriyor.            ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi