Hentbol Kadınlar Birinci Ligi B Grubu’nda Play-Off mücadelesi veren Kıta Logistics Yozgat Sosyal Hizmetler Spor kendi sahasında son maçına çıktı. 
Sezona Play-Off hedefiyle başlayan temsilcimiz, umduğunu son haftaya taşıdı..
Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda oynanan müsabakayı İsmail Doğan  ve Deniz Öztürk hakem ikilisin yönetti. 
Müsabakaya mutlak galibiyet parolası ile çıkan Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Gençlik Spor ilk dakikalardan itibaren rakibi karşısında üstünlük kurmaya çalıştı. Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Gençlik Spor takımı da konuk ekip Kırşehir Belediyespor takımı da hem savunmada, hem de hücumda etkili oldular. Mücadelenin ilk dakikaları karşılıklı gollerle geçti.   Oldukça çekişmeli geçen müsabakanın ilk yarısını Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Gençlik Spor 18-17 önde tamamladı. Müsabakanın ikinci yarısında da iki takım birbirine üstünlük kuramayınca Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Gençlik Spor takımı ile Kırşehir Belediyespor  39-39 berabere kalarak puanları paylaştı.
Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Gençlik Spor takımında Emine Akyüz ve Semanur Buse Baran 7, Ela Hüzmeli, Hilal Doğan 6, Atiye Gülseven 5, Rümeysa Atik 4, Sudenaz Kıyga, Nurşen Aydın 2 gol attı. Konuk ekip Kırşehir Belediyespor’da ise Zeynep Yüksektepe attığı 12 gol ile hem takımının hem de müsabakanın en skorer ismi olurken, İrem Erkaya 8, Bedriye Buse Erdoğan 6, Gizem Yapıcı, Ceyda Doğan, Esra Gözüm 4, Tuğba Sungur 1 gol attı. Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Gençlik Spor takımında Nurşen Aydın, Diyar Şeyirt bir kez, Atiye Gülseven ise 3 kez iki dakika cezası alırken Atiye Gülseven kırmızı kart gördü. Kırşehir Belediyespor’da Tuğba Sungur ve Ceyda Doğan bir kez, Zeynep Yüksektepe ise iki kez iki dakika cezası aldı. Haber Merkezi
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi