AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan’ın sözcüsü olduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi   Dilekçe Komisyonu ve İnsan Hakları Karma Komisyonu  3’üncü Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi . 
AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan,  TBMM Dilekçe Komisyonu ve İnsan Hakları Karma Komisyonu Genel Kurulu’nda Akran Zorbalığı Alt Komisyonu’nu oy birliğiyle kurulduğunu söyledi. 
Akran zorbalığı konusunda gelen dilekçenin, Başkanlık Divanı tarafından incelendiğini ve ayrıntılı çalışma gerektirdiğine karar verilerek Genel Kurula sevki gerekli görüldüğünü dile getiren Milletvekili Şahan, “.Konuyla ilgili Dilekçe Komisyonu tarafından “Akran Zorbalığı Alt Komisyonumuzu oy birliğiyle kurduk.  Akran zorbalığı Okul ortamlarında sıkça karşılaşılan bir durumdur. Akran zorbalığını önlemek için farkındalık yaratmak, empati geliştirmek ve güvende hissettirmek önemlidir. Akran zorbalığı, uygun önlemlerle önlenebilir bir durumdur.  Akran Zorbalığı Alt Komisyonumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Çocuklarımızın geleceği için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.              SALİH AKGÜL

Editör: Hakimiyet Gazetesi