Celal Köse’ye ‘Seçim gününe kadar yoğun bir şekilde çalışın’ talimatı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yozgat’tan 31 Mart akşamı müjde beklediğini vurguladı.
Millete efendi olmaya değil hizmetkâr olmaya geldiklerini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şimdi 31 Mart'ta seçilecek olan yerel yönetimdeki kardeşlerimle, Celal Köse kardeşimle ve tüm diğer ilçelerdeki belediye başkanı kardeşlerimle Yozgat'ımıza hizmetimiz şüphesiz ki çok daha güçlü olacaktır" dedi.
Yozgat'ın verdiği oy oranıyla Türkiye'de 4'üncü sıraya yerleştiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şimdi 31 Mart seçimlerinde Yozgat, aynı şekilde Allah'ın izniyle sandıkları patlatıyor mu? Celal Köse kardeşime gerekli olan desteği veriyor mu? İlçelerde aynı şekilde sandıkları patlatıyor muyuz? Sizlerin güvenine layık olmak için daha fazla çalışacağız. Yıllarca ihmal edilen, yıllarca kaderine terk edilen Yozgatımızın hak ettiği yerlere gelmesi için daha çok koşturacağız" ifadelerini kullandı.                                ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi