Şerefli, "81 ilde 800 otel Memur-Sen Avantajda! Kısa sürede otel sayısı 1200'ün üzerinde olacak. Üyelerimize özel fiyatlarla iş, seyahat ve tatil konaklamaları sunulacak." dedi. Rezervasyonların sadece çağrı merkezi üzerinden yapılabileceğini ve haftanın altı günü, pazar hariç, Memur-Sen Avantaj çağrı merkezine ulaşılabileceğini belirtti.
Şerefli, Memur-Sen'in sendikacılıkta Türkiye’nin markası olduğunu vurguladı. "Sektörlerle işbirliği kapsamında üyelerimize kazandırmaya devam ediyoruz. Memur-Sen olarak katma değeri yüksek projelerimize bir yenisini daha ekliyor, markaların işbirliği ile Memur-Sen Avantajlar Dünyasına üyelerimizi davet ediyoruz." şeklinde konuştu.
Şerefli, sendikal mücadelenin sadece gelir artırmaya değil, gider azaltmaya da yönelik olduğunu ifade etti. "Gelirlerimizin arttırılması için verdiğimiz mücadeleyi, giderlerimizin azalması için de veriyoruz. Sendikal mücadelemize yenilikçi bir adım daha ekliyor, Memur-Sen Ailemizin her ferdi, tüketici olarak da özel indirimlere, özel fiyatlara ve özel kampanyalara sahip olsun istiyoruz." dedi.
Memur-Sen üyeleri için sunulan avantajlar gıdadan e-ticarete, giyimden akaryakıta, teknolojiden oto alımına, beyaz eşyadan mobilyaya kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Şerefli, "Sektörün markalarını bir araya getirdiğimiz çalışmayla Memur-Senli olmanın ayrıcalığını büyütmeye hep birlikte devam edeceğiz." dedi.
Şerefli açıklamaları, Eğitim Bir-Sen üyeleri arasında büyük memnuniyet yarattı. Yeni avantajlar, üyelerin hayatını kolaylaştıracak ve ekonomik anlamda rahatlatacak önemli fırsatlar sunuyor. HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi