Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, ‘Komşularımızla buluşuyoruz’ mottosuyla Erdoğan Akdağ Mahallesi’nde gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Yoğun ilgi ve sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Köse’yi eşi Nagihan Köse’de yalnız bırakmadı
Başkan Köse, Erdoğan Akdağ mahallesinde 5 yıllık dönem içerisinde gerçekleştirilen yatırım ve hizmetleri anlattı. Yeni döneme ilişkin proje paylaşımında da bulunan Başkan Köse, yeni döneme mega projeler hazırladıklarını dile getirdi.
Başkan Köse toplantı da 5 yıl içerisinde yaptıkları projeleri mahalle sakinlerine slayt eşliğinde anlattı
Başkan Köse, “Yeni dönemde vatandaşlarımızın desteğiyle güzel neticeler alacağız. 31 Mart'ın hemen arifesinde Allah'ın izniyle hizmete koyulacağız ve hep beraber şehrimizin ihtiyaç duyduğu bütün hizmetleri hep beraber yapacağız” dedi. 
Yozgat’ı beraber el ele vererek büyütmenin, geliştirmenin gayreti içerisinde olacaklarına değinen Başkan Köse, Yozgat’ın Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir şehir olması noktasında bir kez daha hizmet ve eser belediyeciliğine devam edeceklerini söyledi.
Alt yapı projesinden, üst yapı projelerine, mahalle konaklarından, Büyük Cami ve Millet Bahçesi çalışmalarına kadar 5 yıl içerisinde yap tığı tamamlanan ve devam eden bütün çalışmaları anlatan Köse, “Biz yaptık, anlatıyoruz, inşallah sizlerin sayesinde yapmaya devam edeceğiz. Bu kadar çalışmayı yapmışsak, yapabilmişsek, Cumhurbaşkanımızın, bakanlarımızın yani belediye ile iktidarı aynı yerde tutmamızın sayesindedir” diye konuştu.
Yozgat’ın geleceğine dokunuş yaptıkları altyapı çalışması olan “Asrın Projesi” hakkında konuşan Köse, projenin toplamda 650 milyon liralık bir yatırım olduğu nu ve bu ya tırımın 3 yıl gibi kısa bir sürede kendini amorti edeceğini belirtti.
Başkan Köse, şunları kaydetti: “Büyük Türkiye'yi, Güçlü Türkiye'yi hep beraber oluşturacağız. Yozgat’ta eser siyasetine devam edeceğiz, ‘Ben değil biz diyerek’ hizmet yapacağız.  Hakk’ın rızasını halkımızın da duasını almaya kararlıyız.”
                                       ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi