Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse,   seçim çalışmaları kapsamında Bahçeşehir Mahallesi’nde düzenlenen toplantıya katıldı. Yoğun sevgi seli arasında toplantının yapıldığı salona giren Başkan Köse’yi eşi Nagihan Köse’de yalnız bırakmadı.
Yozgat’ta geçen 5 yıllık dönem içerisindeki projeleri paylaşan Başkan Köse, yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu kaydetti. Yozgat’ın her  köşesine hizmet ulaştırma seferberliği yaptıklarına değinen Başkan Köse, "Eser ve hizmetlerimizi artarak sürdüreceğiz" dedi.
Toplantıda mahalle sakinlerinin sorun ve isteklerini dinleyen Belediye Başkanı Köse, sorunların çözümü için yeni dönemde daha yoğun çalışacaklarını aktardı.
Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği mahalle toplantısında Başkan Köse, hizmet, yatırım ve projelerden bahsetti.  Yozgat genelinde gerçekleştirilen hizmetleri tek tek sıralayan Başkan Köse, Bahçeşehir Mahallesi’nde yapılan hizmetlere de yer ayırdı.
Asrın Projesi olarak nitelendirilen alt projesi hakkında bilgiler veren Başkan Köse, hem sağlık hem ekonomik açıdan rahatlık sağlanacağına vurgu yaptı.
31 Mart’ta yapılacak seçimler öncesi yaptıklarını ve yapacaklarını anlatacaklarını dile getiren Başkan Köse, kavga ortamına, ayrımcılığa yer vermeyeceklerine dikkat çekti.
Başkan Köse, hizmet ve eser belediyeciliğini esas alarak kadim kentimizin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.
Başkanlık döneminde meydana gelen depremler ve yaşanan pandemiye rağmen belediyecilikte en iyi hizmeti vermeyi sürdürdüklerini dile getiren Başkan Köse, ’’Hepimizin malumu olduğu üzere bu 5 yıllık süreçte depremler ve pandemi gibi oldukça zorlu badireler atlattık. Ama hiçbir zaman bahanelerin arkasına sığınmadık. Belediyecilik hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmeye, yatırımlarımıza hız kesmeden devam etmeye, hemşehrilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle gece gündüz demeden çalışmaya gayret ettik” diye konuştu.
Bahçeşehir Mahallesi’nde yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Köse,  sosyal medya hesabında duygularını şöyle dile getirdi:
“BAHÇEŞEHİR HAZIR
BAHÇEŞEHİR KARARLI
Bahçeşehir Mahalle toplantımızda salonu dolduran hemşehrilerimizin heyecanı ve samimiyeti bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Yeni Yozgat'ı hep birlikte imar ve ihya edeceğiz.”
             ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi