Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, milletin kapısını seçimden seçime çalan, hâlini-hatırını seçimden seçime soran bir parti asla olmadıklarını belirterek, yeni Türkiye’nin sağlam bir zemine kavuşmasını  millet ile birlikte başaracaklarını söyledi.
Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, partisinin düzenlediği aday tanıtım toplantısında önemli mesajlar verdi. AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana eser ve hizmet siyaseti yaptığının altını çizen Milletvekili Şahan, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde de Yozgat’ın Ak kadrolara hizmet mührünü vereceğini ifade etti.
AK Parti'nin hizmet belediyeciliğini en üst düzeyde yaptığını ve bu başarıyla gönül belediyeciliğini gözler önüne serdiğinin altını çizen Milletvekili Şahan,  'Gerçek belediyecilik' anlayışlarını; üretken, adil, erişilebilir, vizyoner, şefkatli, sürdürülebilir, yenilikçi, kalkınmacı, çağdaş, güçlü, kapsayıcı, dinamik, vatansever kavramlarıyla zenginleştirdiklerini vurguladı.
Kutlu davadan taviz vermeyecek, yeni Türkiye’nin sağlam bir zemine kavuşmasını hep birlikte başaracaklarına değinen Milletvekili Şahan,  “Bizler milletin kapısını seçimden seçime çalan, hâlini-hatırını seçimden seçime soran bir parti asla olmadık, olmayacağız. Dik durduğumuz sürece, bu ülkede her daim hak hakim olacaktır.
Dik duracağız eğilmeyeceğiz ve aynı kararlılıkla bu yola devam edeceğiz. Dün de bugün de yarın da davan davamız, yolun yolumuzdur. 
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde 3 Kasım 2002’de milletin kutlu emaneti ile başlayan hizmet yolculuğumuzun 22 yıldır aynı inanç ve kararlılıkla 2053 ve 2071 hedeflerimize doğru inandığımız yolda yürüyoruz” dedi.
Milletvekili Şahan, 31 Mart yerel seçimlerinin startını verdiklerini, 14 ilçe 22 belde belediye başkan adaylarının Yozgatlılara emanet olduğunu kaydetti.
Milletvekili Şahan, “Göreve geldiğimiz ilk günden beri Abdulkadir abim ile sizlere bir söz verdik. Gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacağız dedik.  Yılmadan, usanmadan çalışıyoruz’’ ifadelerini kullandı.
Milletvekili Şahan, 31 Mart zaferini inşa edecek, Türkiye Yüzyılı şehirleri ile yerel yönetimlere damga vuracak tüm belediye başkan adaylarını tebrik ederek, başarılar diledi.
ŞAHAN’A ÖZEL PANKART
AK Parti Aday tanıtım toplantısında Milletvekili Şahan için açılan pankartlarda dikkat çekti.
Milletvekili Şahan kendisi için asılan pankartları okurken oldukça  duygulandı.Sorgun’dan  gelen partililer “Süleyman Şahan Milletvekilim evin barkın yok mu? Hep bizimlesin.”, “Yozgat sana, sen bize emanetsin Süleyman Şahan” pankartlarını astılar. Milletvekili Şahan, kürsüdeki konuşmasında kendisi için asılan pankartlara cevaben, “Benim evim de Yozgat, barkımda Yozgat, gençliğimde Yozgat, geleceğim de Yozgat” diye konuştu.            ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi