AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, hafta sonu hemşehrileri için yoğun mesai harcadı. Adeta şehrin altını üstüne getiren Milletvekili Şahan, vatandaşlarla buluştu, STKları ziyaret etti, açılışlara katıldı, düğün merasimlerinde bulunarak nikah şahitliği yaptı.
AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, hafta sonunu Yozgat’ta geçirdi.  Milletvekili Şahan hafta sonu Yozgat’a gelerek AK Parti İl Başkanı Çelebi Altuntaş, Merkez İlçe Başkanı Muhammed Ali Gün ve partililerle birlikte  esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
Milletvekili Şahan, Yozgat Bozok Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Şenol Ayaroğlu, Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Akdemir ile Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Eyüp Coşkun’u ziyaret ederek onların sorun ve sıkıntılarını dinledi.  Milletvekili Şahan, sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaretlerde daha sonra esnaf ziyaretiyle devam etti. Fırat, Eski Müftülük Caddesindeki esnaflarla bir araya geldi.
Milletvekili Şahan, “Bizler AK Parti milletvekilleri olarak seçimden seçime değil seçimlerden sonrada seçim bölgelerimize giderek vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Onların sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz. Elimizden geldiğince talepleri çözmeye çalışıyoruz. Bundan böyle ziyaretlerimiz daha da sıklaştıracağız” dedi.
YOĞUN PROGRAM
AK Parti Yozgat Milletvekili Şahan, hafta sonunu yoğun bir programla Yozgat ve Sorgun’da geçirdi. Adeta üç günde kentin altını üstüne getiren Milletvekili Şahan, gittiği yerlerde büyük ilgiyle karşılandı. Onlarca vatandaşla bir araya gelen Milletvekili Şahan, vatandaşlarla samimi ve içten diyaloglar kurdu.Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Milletvekili Şahan, Yozgat’a yapılacak yatırım, destek ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
YOZGAT’A VAKİT AYIRIYOR
Genç milletvekili Şahan, yoğun meclis çalışmaları arasında Yozgat’ı da ihmal etmiyor. Yozgat’ın talep ve beklentilerinin karşılanması noktasında Bakanlıklar arasında mekik dokuyan Milletvekili Şahan, yoğun çalışma temposunda Yozgat’a vakit ayırmaya devam ediyor. 
Her anını Yozgat için geçirmeye gayret gösteren  Milletvekili Şahan, her bulduğu fırsatta kentte temaslarda bulunmaya devam ediyor.
                        ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi