Yozgat’ın ve Yozgatlı’nın gazetesi düsturuyla hareket eden Hakimiyet Gazetesi, basın ilkeleri ışığında, 14’üncü yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. 2010 yılında yayın hayatına başlayan ve 2020 yılında el değiştiren Hakimiyet Gazetesi, geleceğe bu güvenle bakıyor.
Yozgat’ta 14 yıl önce yayın hayatına başlayan ve 4 yıl öncede yenilenen kadrosuyla yoluna güç kazanarak devam eden gazetemiz Yozgat Hakimiyet 14’üncü kuruluş yıldönümünü kutluyor. İmtiyaz sahipliğini Hakan Ekinci, Genel Yayın Koordinatörlüğünü Reşit Ünal ve Sorumlu Yazıişleri Müdürlüğü'nü Çetin Mermertaş’ın yaptığı gazetemiz; farklı bakış açısı, yorum ve haberleriyle Yozgat’ın ve Yozgatlının nabzını tutmaya devam ediyor. 
Geleceğe ışık tutan yayıncılık ilkeleriyle gazetecilik yapmaya, okurlarımıza her sabah en doğru ve en güncel haberleri ulaştırmaya, Yozgat’ın menfaatine yönelik hareket eden Yozgat gazetesi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.
Taşıdığımız sorumluluğun gereği olarak önümüzdeki dönemde de daha iyiye, daha mükemmele ulaşmak için kendimizle yarışarak, çıtayı her geçen gün yükseltmenin çabası içinde olacağız
‘Her şey Yozgat için, Yozgat’a göre, Yozgat tarafından’ düsturuyla yayın hayatını sürdüren; haber ve yorumlarıyla Yozgat’ın gündemini belirleyen ve okuyucularının kısa zamanda büyük beğenisini kazanan gazeteniz okuyucuların ilk günden beri vazgeçilmezi haline geldi.
Yozgat  başta olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki Yozgatlıların sıkı takip ettiği Yozgat Hakimiyet Gazetesi,  Hakan Ekinci yönetiminde 14’üncü yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. 
GERÇEK SAHİBİ YOZGAT 
Yozgat’ta 2010 yılında yayın hayatına başlayan YOZGAT HAKİMİYET Gazetesi, dört yıl önce el değiştirerek ‘Uğur’ Ofset Matbaacılık bünyesinde gerçek sahibi olan Yozgat’a ulaşıyor. 
Basın ve yayıncılık adına genç ve tecrübeli bir ekibin buluşması ile BİSMİLLAH diyerek başlayan YOZGAT HAKİMİYET Gazetesi vizyon, misyon ve ilkeleriyle farklılıklarını ortaya koymaya devam edecek. İlk günkü heyecanla genç ve enerjisi yüksek ekiple gerek yazılı gerekse internet ortamında yayın hayatına devam eden YOZGAT HAKİMİYET, dünyanın dört bir yanındaki Yozgatlılara ulaşıyor. 
Yozgat, HAKİMİYET Gazetesi yeni bir ruh ve yeni bir ses ile her gün buluşmaya devam edecek. Yozgat’ta kaybolan değerleri savunan, önce samimiyet, ardından hoş görü ve daha sonra sevgiyi benimseyen yapı ile toplumu kucaklayan yayıncılıkla Yozgat mücadele veren gazetemiz HAKİMİYET, yeni yılını kutlarken, heyecanını  kaybetmedi. 
YENİ YÜZLERLE 
DEVAM EDECEĞİZ
Gelişen teknoloji ile birlikte yenilenmeye ve değişime adımlar atan gazetemizin bünyesine de yeni isimler katmaya devam edeceğiz. 
Yozgat’ın gazetesi Yozgat’ın sesi ‘Biz’ Yozgat menfaatlerini önde tutup, toplumun her kesimi ile aynı mesafede hareket edeceğiz. Yozgat ile olmaya gayret göstereceğiz. İlkemizden, objektifliğimiz den ödün vermeyip, adil olacağız. Tetikçilik yapmayacağız. Fanatik, ahlaksız haber-yorum üretmeyeceğiz. İftira, dedikodu içeren haber-yorumlara yer vermedik, vermeyeceğiz.  Okuyucuya ulaşıp, dengeli, sağduyulu, hukuka saygılı üslup takınacağız. 
Gazetemiz ve internet sitemiz bünyesinde yapacağımız yapılanmalarla büyümeye, geniş kitleye ulaşmaya devam edeceğiz.
BİSMİLLAH diyerek başladığımız bu yolculuğumuz Yozgat’ımıza da tekrar ‘Uğur’lu olsun…         HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi