Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı Celal Köse, 31 Mart yerel seçimler öncesinde şehir merkezindeki ziyaretleri kapsamında esnafla ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.
İftar öncesi, iftar saati ve teravih sonrası vatandaşlarla buluşan Başkan Köse, halkın başkanı olduğunu  yansıtıyor.
Yozgat’ta 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimlere kısa bir süre kala ziyaret programını yoğunlaştıran Başkan Köse,  kenti dolaşmaya, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Gündüzleri ziyaretler gerçekleştiren, iftarı vatandaşlarla birlikte açan ve teravih namazı sonrasında da vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Başkan Köse,  Yozgat’ın dair gelecek dönem projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuyor.
Vatandaşlarla selamlaşarak sohbet eden Başkan Köse, "Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı olduğunu anımsatarak, Rahmet ayında hemşehrilerimizle Teravih Buluşmaları vesilesiyle bir araya geliyoruz. Rabbim hepimizi sağlıkla Kadir Gecesi’ne ve bayrama kavuştursun" temennisinde bulundu.
BAŞKAN KÖSE 
ORTAMI GERMİYOR
Belediye Başkanı Celal Köse, tevazu ve samimiyetle seçim sürecini yürütürken, ortamı germeden çalışmalarını sürdürüyor.  Başkan Köse, vatandaşları germeden, algıya takılmadan, temiz,  Yozgat’a ve Ak Parti’ye yakışır bir seçim dönemi geçiriyor.
Kentin huzurunu bozacak polemiklere girmeden 31 Mart  seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiren Başkan Köse, “Hemşehrilerimizin karşısına çıkarak, yapacaklarımızı ve gerçekleştirdiklerimizi en iyi şekilde anlatarak bu süreci geçirmeye çalışıyoruz. Siyasete başladığım günlerde gençtim, çocuk yaşlardaydım. Allah’a şükürler olsun ki bugün geldiğimiz noktada hayal edemeyeceğimiz yerlere ulaştık. Memleketimize, milletimize ve devletimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.
KAVGAMIZ YOZGAT
Mücadelesinin, kavgasının, davasının  Yozgat’ı büyütmek, ileri taşımak ve geleceğini hazırlamak olduğunun altını çizen Başkan Köse, “Gündemimiz Yozgat, Bunun dışında hiçbir gündemimiz yok. 5 yıllık gündemimiz nasıl ki hizmet ve eser odaklı olduysa önümüzdeki 5 yılda polemikten, dedikodudan uzak bir şekilde Yozgat Yüzyılına yakışır bir şekilde çalışma gayretinde olacağız.
Seçim sürecinde her siyasi partinin adayı bizim kardeşimizdir, rakibimiz değildir. Tabi siyaseten rakibimiz ancak onlarda bizim arkadaşlarımız, dostumuzdur. Bu süreci de en güzel bir şekilde kırmadan, dökmeden tamamlayacağız. Onlar da memleketi, milleti, devleti ve halkı için ’ben de varım’ diye bu yarışa katıldılar” şeklinde konuştu.
Başkan Köse’nin bu samimi ve içten buluşmaları, şehirdeki birlik ve beraberlik duygusunu güçlendirmeye ve Ramazan coşkusunu daha da artırmaya devam ediyor.
      ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi