Mutlak galibiyet parolası ile çıktığı müsabakada istediği oyuna sahaya yansıtamayan kırımızı siyahlı ekip müsabakanın ilk yarısını güçlü rakibi karşısında 12-13 geride tamamladı. 
Müsabakanın ikinci yarısında da üstünlük kuramaya Yozgat Belediyesi Bozokspor sahadan 24-31 mağlup ayrıldı.  Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda oynanan müsabakayı Okan Erkan Yurt, Abdullah Özdeniz hakem ikilisi yönetti. 
Yozgat Belediyesi Bozokspor’da Berat Bilal Çebi attığı 8 gol ile takımının en golcü ismi olurken, Özkan Karaboğa 7, Özgür Tekin 3, Nuri Şahin, Mehmet Keskin 2, Muhittin Ateş ve Talha Kurt ise 1 gol attı. Konuk ekip Güneysporspor’da ise Kazım Emre Biçici attığı 9 gol ile hem takımının hem de müsabakanın en golcü ismi olurken, Hakan Şahin 5, Buğra Olgun, Zekeriya Güleş 4, Ferdi Kayış 3, İhsan Adak 2, Muhammed Emin Katip, Abdullah Özpolat, Ömer Sarı, Muhammet Niyazi Bozkurt ise 1’er gol attılar.
Yozgat Belediyesi Bozok Hentbolspor’da Muhittin Ateş, Mehmet Keskin ve Özgür Tekin 1’er kez, Nuri Şahin ise 2 defa iki dakika cezası aldı. Okun ekip Güneysuspor’da ise Kazım Emre Biçici, Hakan Şahin, İhsan Adak, Zekeriya Güleş birer kez, Buğra Olgun, Ferdi Kayış ise iki defa iki dakika cezası aldı. Ayrıca konuk ekipte Buğra Olgun ve İhsan Adak sarı kart gördü. Güneysuspor Yozgat Belediyesi Bozokspor karşısında aldığı bu galibiyet ile averajla Seyhan Belediyespor’un ardından ilk hafta ikinci sırada tamamlarken, Yozgat Belediyesi Bozokspor ise haftayı 6’ıncı sırada tamamladı. 
                         HABER MERKEZİ