Yozgat’ta 31 Mart yerel seçimler için geri sayıma geçilirken, en güçlü aday profili olarak yansıyan mevcut Belediye Başkanı Celal Köse’nin en büyük destekçisi ailesi...
"Güçlü aile, güçlü toplum” unsurunun en iyi şekilde yansıtan Köse ailesi birlik ve beraberlik içerisinde süreci devam ettiriyor. Şehrül-Emin başkan Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, oğulları Salih ve Sefa Köse’de yoğun seçim temposu içerisinde bulunuyorlar.
Yoğun bir seçim süreci yürüten Belediye Başkanı Celal Köse’ye aile desteği sağlanıyor. Celal Köse’nin oğulları Salih ve Sefa, zaman zaman seçim çalışmalarına katılarak babalarını yalnız bırakmazken, aile fertleri programlara katılarak tam destek veriyor.
Belediye Başkanı Celal Köse, çok yoğun bir seçim kampanyası yürütüyor.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığı ilan edildikten bu yana aktif olarak sahada çalışan, mahalle mahalle gezen, vatandaşlarla bire bir iletişim kuran Celal Köse’ye bu süreçte ailesi tam destek veriyor. 
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, oldukça yoğun sürdürdüğü seçim çalışmalarında yorgunluğunu ailesinin sağladığı destekle atıyor. Hem gündüz hem gece seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Köse’ye eşi Nagihan Köse’de ziyaretlerle katkı sağlıyor, yükünü hafifletiyor.
Başkan Celal Köse’yi aile fertleri de yalnız bırakmıyor. Kız kardeşi, yengesi, gelinleri başta olmak üzere ailenin tüm fertleri adeta Celal Köse’nin yükünü omuzlayarak, seçim çalışmalarına katkı sağlıyorlar. 
Başkan Köse, kampanya yorgunluğunu ise torunları Reyyan ve Şevval ile gideriyor. 
Belediye Başkan Köse , yoğun programlardan fırsat bulduğu zamanlarda ise soluğu torunları Reyyan ve Şevval’i yanında alıyor.  Başkan Köse, torunlarıyla vakit geçirerek yorgunluk atıyor. 
Ailenin önemine dikkat çeken Başkan Köse, “Aile her şeydir. Ailem her zaman yanımda, her zaman arkamda. Onların desteği çok önemli. Zaman zaman seçim çalışmalarına katılmaları bana enerji veriyor” dedi. ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi