Dernek, ihtiyaç sahiplerine kurban kestirmek amacıyla kurban bağışı kampanyası düzenledi. 
İNFAK Derneği Başkanı Ömer Yağmur, Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahibi insanlara kurbanlarını ulaştırmak isteyenlerin derneğe müracaat ederek, ya da belirlenen hesap numaralarına gerekli yardımı yaparak destek olabileceklerini söyledi. 
Ramazan ayı içerisinde yurt içi ve yurt dışındaki Müslümanlar ve öğrenciler için başlattıkları yardım kampanyasına Yozgatlı hayırseverlerin gereken ilgiyi gösterdiğini dile getiren Yağmur, Kurban Bayramı’nda da gerekli desteğin verileceğini inandığını aktardı. 
Yozgat’ta hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü oluşturduklarına değinen Yağmur, tecrübe ve güven ile kurban kampanyasını gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.
Bu yıl kurban hisse bedelinin  3 bin TL olarak belirlendiğini dile getiren Yağmur, ‘Paylaşmanın huzuru kurban olsun’ sloganıyla 2024 Kurban Bayramı bağış kampanyasının devam ettiğini vurguladı.
Yağmur, Somali için yapılacak kurban bağışıyla TR630020500009459624700001 hesap numarasına yardımda bulunulabileceğini ifade etti. Yağmur, Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahibi insanlara kurbanlarını ulaştırmak isteyenlerin derneğe müracaat ederek, ya da belirlenen hesap numaralarına gerekli yardımı yaparak destek olabileceklerini dile getirdi. 
Dernek Başkanı Yağmur, kurbanların islami usullere göre kesildiğini ve bağışçılara resim, video kaydı gönderildiğini hatırlattı.
                              SALİH AKGÜL

Editör: Hakimiyet Gazetesi