Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, Çapanoğlu Mahallesi’nde düzenlenen ev toplantısında kadınlarla bir araya geldi.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse yerel seçimler için eşine destek arayışlarını sürdürüyor.  Yoğun tempoda çalışan  Nagihan Köse,  kadınlarla bire bir görüşmeler yaparak hizmetler ve yatırımlar hakkında bilgilendirdi.
Yerel seçimlerde eşi Celal Köse için destek isteyen Nagihan Köse, 5 yıllık dönem içerisinde yapılan çalışmaların yanı sıra yeni dönem için de yapılacak projeleri anlattı. Kadınlar, gençler, öğrenciler ve emekliler için projeler hazırlandığını dile getiren Nagihan Köse, özellikle kadınların üretime ve istihdama yönelik çalışmalarına da destek sağlanacağı müjdesini verdi. 
Kadınlar ise Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse’yi misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.  
Nagihan Köse, özellikle pandemi ve deprem dönemlerinde şehir olarak büyük bir sınavı başarıyla atlattıklarını dile getirdi. Yozgat’ta hizmet kervanının devam etmesi ve güçlü hükümet güçlü belediye gerçeğinin yansımasının AK Parti belediyeciliği ile olacağının altını çizen Nagihan Köse, yerel seçimlerin belirleyicisinin kadınlar olacağını kaydetti.                               ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi