AK Parti Yozgat Belediye Başkan Aday Adayı Barış Açıkgöz,  31 Mart 2024 yerel seçimlerinde AK Parti’nin zaferle çıkacağını belirterek, AK Parti’nin bir neferi gibi çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Yozgat’ta 31 Mart yerel seçimler için geri sayıma geçilirken, siyasi partiler ve belediye başkan adayları da çalışmalarını yoğunlaştırdı. Siyasi partilerin ve belediye başkan adaylarının çalışmalarına, partilerinden aday adayı olan isimlerde destek veriyor.
AK Parti Belediye başkan aday adayı Barış Açıkgöz,  belediye başkanı adayı gösterilmese de, yapmış olduğu çalışmalar ile partili partisiz her kesimin dikkatini çekmeyi başardı.  31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesi  belediye başkan adayı gibi çalışmalar yapan  Barış Açıkgöz yaptığı bu çalışmalar Yozgat kamuoyunda sıkça konuşulmaya başlandı.
AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı Barış Açıkgöz’de,  seçim süreciyle birlikte partisinin seçim çalışmalarında aktif yer almaya başladı. Ak Parti il teşkilatının düzenlediği toplantılarda yer alan Açıkgöz, Belediye Başkan Adayı Celal Köse’nin seçim çalışmalarına da destek veriyor.
Açıkgöz, “Yozgat’ta 31 Mart yerel seçimleri için aday adayı oldum. Süreç içerisinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle mevcut Belediye Başkanımız Celal Köse yeniden aday gösterildi.  Partimize ve başkanımıza destek olmaya devam edeceğiz” dedi. 
AK Parti’nin belediyecilik anlayışının özünde şeffaflık, halka hizmet, değişim, gönüllere dokunma ve tevazunun öncelikli olduğunu belirten Açıkgöz, birlik ve beraberlik anlayışıyla hareket ederek, AK Parti’nin kazanması için gayret göstereceklerini dile getirdi.
Barış Açıkgöz, Yozgat’ın birlik ve beraberlik içinde daha güzel günleri hak ettiğine değinerek, zamanın kıymetli olduğunu ve ayrılıklara fırsat verilmemesi gerektiğini belirtti. 
                 ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi