Yozgat Bozok Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Lise öğrencinin daveti üzerine katılım sağlayan Rektör Yaşar’a İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ve Yozgat Bozok Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Kocakaya eşlik etti.
Lise konferans salonunda öğrencilerle bir süre sohbet eden Rektör Yaşar, üniversitenin fiziki durumu, teknik altyapısı, öğretim kadrosu, akademik bölümleri yanında üniversitenin sosyal imkânları hakkında detaylı bilgiler verdi.  Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Rektör Yaşar, Yozgat Bozok Üniversitesi'ni tanımalarını ve yükseköğrenim tercihlerini Yozgat Bozok Üniversitesi yönünde yapmaları önerisinde bulundu. Yozgat Bozok Üniversitesi olarak Yozgat’ta öğrenim gören lise öğrencileriyle buluşma toplantıları gerçekleştireceklerini dile getiren Rektör Yaşar, bunun ilk ayağını Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde başlattıklarını vurguladı.
Rektör Yaşar, bu yıl ilk kez lise öğrencilerinin de katılımıyla düzenlenen 14. Spor Şenliklerine Voleybol takımı olarak müsabakalara katılan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Voleybol takımı sporcularına hediye takdiminde bulunarak katılımları için teşekkür etti.                        HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi