Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, seçim çalışmaları kapsamında Taşköprü Mahallesi’nde düzenlenen toplantıya katıldı. Bir sitenin salonunda gerçekleştirilen toplantıya mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.  Mahalle sakinleri Başkan Köse'yi bağrına bastı.
Çalışmalarını ayırmadan, ayrıştırmadan sürdürmeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Köse, Yozgat’a en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduklarını belirterek, gönül belediyeciliği anlayışı ile çalışmaları sürdürdüklerini ve 2024 yılının önemli projelerin tamamlanarak hizmete girdiği bir yıl olacağını vurguladı.
Başkan Köse, mahalle ve kente dair gerçekleştirdiği sunum ve bilgilendirmelerin ardından vatandaşlardan gelen önerileri dinledi.
Başkan Köse toplantıda 5 yıl içerisinde yaptıkları projeleri mahalle sakinlerine slayt eşliğinde anlattı. 
 Alt yapı projesinden, üst yapı projelerine, mahalle konaklarından, Büyük Cami ve Millet Bahçesi çalışmalarına kadar 5 yıl içerisinde yap tığı tamamlanan ve devam eden bütün çalışmaları anlatan Köse, ‘’Biz yaptık, anlatıyoruz, inşallah sizlerin sayesinde yapmaya devam edeceğiz. Bu kadar çalışmayı yapmışsak, yapabilmişsek, Cumhurbaşkanımızın, bakanlarımızın yani belediye ile iktidarı aynı yerde tutmamızın sayesindedir” dedi.
Yozgat'ta bugüne kadar hiçbir belediye başkanının cesaret edip giremediği büyük alt yapı projesini hayata geçirdiklerini dile getiren Başkan Köse, Yozgat tarihinde benzeri görülmemiş bir altyapı çalışması olan “Asrın Projesi” hakkında konuştu. Başkan Köse, projenin toplamda 650 milyon liralık bir yatırım olduğunu ve bu yatırımın 3 yıl gibi kısa bir sürede kendini amorti edeceğini belirtti. 
Bu projeyle şehrin ve vatandaşların ekonomisine katkı sağlanacağını vurgulayan Köse, projenin alt yapı çalışmalarının titizlikle sürdüğünü ve bu projenin Yozgat’ın geleceği için atılmış cesur bir adım olduğunu dile getirdi. Köse, belediye olarak halka hizmet etme anlayışıyla çalıştıklarını ve şehrin gelişimi için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya kararlı olduklarını vurgulayarak, Yozgat’ın daha güzel bir geleceğe doğru ilerlediğini ifade etti.
Başkan Köse, sosyal medyada yaptığı paylaşımda kendisine gösterilen sevgiye kayıtsız kalmadı.
Başkan Köse, “TAŞKÖPRÜ MAHALLESİ HAZIR VE KARARLI
Bizleri coşku ve samimiyetle karşılayıp misafir eden hemşehrilerime teşekkür ediyorum.
Bu destek ve kararlılıkla şehrimize hizmet için emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.       ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi