İlçe halkının yoğun ilgi ve sevgi seliyle karşılanan Sedef, esnaf ziyaretinin ardından ilçe halkıyla iftar sofrasında buluştu. Görev süresi boyunca mecliste sergilediği performans ve Yozgatlı vatandaşlarla kurduğu samimi ilişki nedeniyle Yozgatlıların sevgi ve saygısını kazanan Sedef, gerçekleştirdiği ziyaretlerde sıcak karşılık buluyor.

Aydıncık’taki iftar programında konuşma yapan  Sedef, MHP’nin vatan evlatlarıyla aynı çizgi ve aynı ülküde buluştuğunu belirterek “Birileri terör destekçilerinin, birileri fetöcülerin yanında duracaksa MHP de elbette vatan evlatlarının, Türk Milleti’nin yanında duracaktır” dedi.

Aydıncık ilçesinin birçok vatan evladını şehit verdiğini hatırlatan Sedef, Aydıncıklı vatandaşların samimiyetini ve iyi niyetini art niyetli hiçbir oluşumun istismar edemediğini vurgulayarak “Görüyoruz ki sizler yine bizden yanasınız, Cumhur ittifakından yanasınız, MHP ve üç hilalden yanasınız. Sevgi ve muhabbetinize tüm kalbimle teşekkür ediyorum. İnşallah yine birlikte yol yürüyeceğiz, sizlere yine aynı sevgiyle hizmetlerimi sürdüreceğim. MHP ve Ethem Sedef her zaman vatan evlatlarının yanında durmaya devam edecek” dedi.

Editör: Hakimiyet Gazetesi