Otların sardığı Millet Bahçesi ilgi bekliyor.  Şehrin vizyonuna ve sosyal yaşam  yaşama katkı sağlayacak Millet Bahçesi’nde ki otlar biçilmesi bekleniyor. Etkili yağışlarla birlikte büyüyen otlar vatandaşların tepkisini çekerken, hangi kurumun el atacağı da merakla bekleniyor.
Yozgat için önemli projeler başında gelen ve yapımı yakından takip edilen Millet Bahçesi’nin tamamlanan alanlarından da vatandaşlar yararlanıyor. Mevsim normallerinin üstünde seyreden hava sıcaklığı nedeniyle akşamları vatandaşlar tarafından kullanılan Millet Bahçesi’nde ki otlar olası yangınlara da davetiye çıkarıyor.
PROJEDE SONA GELİNDİ
Millet Bahçesi projesi ile şehre yeni bir yaşam alanı daha kazandırılmış olacak. Vatandaşlara gün içerisinde sportif faaliyetlerden, sosyal aktivitelere kadar birçok alanda hizmet eden Millet Bahçesi Projesi, akşamları günün yorgunluğunun atılacağı, hafta sonu ailelerin birlikte zaman geçirebileceği bir yaşam alanı haline geldi.
Bisiklet Yolu, Yürüyüş Yolu, Halı Sahası, Basketbol Sahası, Tenis Kortu, Millet Kıraathanesi, Büfeleri, Kamelyaları, Dinlenme Alanları ve Yeşil Alanları ile sosyal ve sportif donatılara sahip Millet Bahçesi Projesinde  vatandaşlar için bütün ayrıntılar düşünüldü.  
                   ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi