AK Parti Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan bir dizi programa katılmak üzere Yozgat’a geliyor. 
AK  Parti milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan, yoğun meclis çalışmalarına ara vererek bugün Yozgat’ta bir dizi programa katılacak. TBMM’nin yaz tatili döneminde Yozgat’ta geniş kapsamlı çalışmalar yapan milletvekilleri Akgül ve Şahan, hem vatandaşları dinleyecekler hem de ziyaretlerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi alacaklar.
Milletvekilleri Akgül ve Şahan, ziyaretine Kuzey Irak’ta mayın patlaması sonucu Gazi olan Adem Zorbilmez’i evinde ziyaret ederek başlayacak. Kanser Farkındalık Haftası dolayısıyla Yozgat Şehir Hastanesinde programa katılacak olan Milletvekilleri daha sonra Yozgat Valiliğinde engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye dağıtımı yapacak.
Milletvekilleri Et, Balık ve Süt Kurumunu, Memur-Sen’i, Bozok Halk Otobüsleri Kooperatifini, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret edecek. 
Milletvekilleri Akgül ve Şahan son olarak Yozgat İl Teşkilatında ana kademe ile bir araya gelerek, teşkilat çalışmalarını değerlendirecek.
Milletvekilleri Akgül ve Şahan yerel seçimlere yönelik teşkilat üyeleri ile fikir alışverişi yapacak.                          ÇETİN MERMERTAŞ