Otonomi Sorgun Yozgat, ikinci el ve sıfır araçlarla bölgeye ticari olarak canlılık katıyor. Bölgenin en büyük ticaret ve yaşam alanı Otonomi Yozgat faaliyetlerine devam ediyor 
Yüzde 75’i tamamlanan bu büyük proje, ikinci el ve sıfır araçlarla bölgeye ticari anlamda canlılık getirdi. 
Sosyal yaşamada etki edecek olan bu projede; AVM, Otel, Düğün Salonu gibi sosyal yaşam alanları düşünülerek tasarlandı.
İş ortaklarının alım satım işleri için finans ve diğer işlemlerini kolaylaştırmak için noter ve banka’da bu projenin içinde yer alacak.
Alım satım işlemlerini sürdüren iş ortaklarının aylık bazda ortalamanın üstünde araç satışı gerçekleştirdikleri istatistikler arasında bulunuyor. 
Otonomi Yozgat Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tunçer, projenin bölgeye büyük bir canlılık ve katma değer kattığını, lokasyonu itibariyle de çevre illerden de ilgi gösterildiğini söyledi.
Tunçer, "Şehir dışından gelen misafirlerimize sorulan neden otonomi? sorusuna ise ilk verilen cevaplar arasında. Güven vermesi alıcı ve satıcının hakkını koruması gibi cevaplar projenin güvenilirliğini artırıyor. Yılsonuna doğru yaklaşık yüzde 95 oranında tamamlanması planlanan bu büyük proje AVM otel fizibilite çalışmalarına da başladı. Birçok kurumsal markalarla görüşme halinde olan yönetim ekibi Sorgun ve Yozgat’a yakışacak bir alışveriş merkezi yapmak istiyoruz. Otonomi Yozgat olarak iş yerleri temin etmek isteyen esnaf ve yatırımcılara ise ödeme kolaylığı sağlamak adına birçok kampanya sunuyoruz. 6-12-18 gibi taksit seçenekleri sunulan projede iş yeri sahibi olmak çok kolay. Ödeme kolaylıklarıyla iş yeri sahibi olmak isteyenleri Ayrıdam köyü mevki 5. kilometre Sorgun ve Yozgat’taki satış ofisine davet eden yönetim ekibi proje hakkında bilgi almak isteyenlere müşteri ilişkileri ekibiyle yardımcı oluyoruz” dedi.            HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi