Yozgat Şehir Hastanesi bünyesinde İş İnsanı Reis Turan Göçümlü tarafından tefrişatı yapılan Ozon Odası yoğun katılımlı bir törenle hizmete açıldı. Yozgat Şehir Hastanesi, Ozon tedavisi ile Yozgat ve yakın İl’lere hitap edecek. 
Yozgat Şehir Hastanesinde geniş katılımla açılışı yapılan törene Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel, Ak Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, MHP Merkez İlçe Başkanı Adem Kızılay, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı Celal Yalçın, Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Gökhan Eroğlu, Türk-Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Metin Ercan, beraberlerindeki heyetler, Hastane İdare Ekibi ve Hastane personelleri katıldı.
Ozon tedavi odasında yapılacak tedaviyi konuklara anlatan Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek “Ozon Tedavisi ile Yozgat merkez ve yakın İl’lere hitap edeceğiz. Açılış aşamasında vatandaşlarımız tarafından dahi yoğun bir ilgiyle karşılaştık.  Ozon tedavisi hem hastalıkların önlenmesinde hem de daha kısa sürede iyileşmesinde önemli bir rol oynamaktadır.  Alanında Uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hekimlerimiz ve Ekibimizle bu hizmeti sağlayacağız. Vatandaşlarımıza kaliteli ve ulaşılabilir hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Katkılarından dolayı Reis Turan Göçümlü’ye ve yoğun katılım sağlayan konuklarımıza teşekkür ederim. Yozgatımıza hayırlı olsun.” Dedi. HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi