Antrenör Seyit Durukan gözetiminde yoğun bir şekilde hazırlıklarına devam eden Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor, Play-Off Grubu’nu şampiyon olarak tamamlayıp Bölgesel Amatör Lige yükselmek istiyor.
Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor Antrenörü Seyit Durukan yaptığı açıklamada, ligde başlamadan önceki hedeflerinin Play-Off’lara yükselmek olduğunu hatırlattı. Ligin ilk yarısında hesap etmedikleri puan kayıpları yaşadıklarını dile getiren Durukan, ‘’Ligin ilk yarısını ikinci sıradaki Yozgat 66spor’un 7 puan gerisinde tamamladık.
Gerek oyuncularımız, gerek yönetimimiz, gerekse teknik heyet olarak Play-Off’a kalma inancımızı biran olsun yitirmedik ve ligin ikinci yarısında adeta küllerimizden yeniden doğduk. Seyircimize bambaşka bir Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor izletti. Aradaki puan farkını kapatıp ligi ikinci sırada tamamlayarak Play-Off’a kalmayı başardık. Ligin ikinci yarısındaki 10 maçımızın 9’undan galibiyet ile ayrıldık. 51 tane gol attık ve 11 tane gol yedik. Gerçekten bu istatistikler bizi çok mutlu etti. Daha güzel günlere gebe olduğumuzu da gösterdi. Mütevazi, genç, mücadeleyi seven, dinamik ve yetenekli bir oyuncu grubuna sahibiz. Ligde olduğu gibi Play-Off’u en iyi şekilde tamamlayıp Yozgat’ı ve ilçemizi Bölgesel Amatör Lig’de temsil etmek istiyoruz. Bunun için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz. Centilmence bir Play-Off olmasını temenni ediyor, tüm rakiplerimize başarılar diliyorum’’ dedi. Haber Merkezi
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi