Yozgat Valisi  Mehmet Ali Özkan öncülüğünde  düzenlenen ziyarete  Vali Yardımcıları, Cumhuriyet Başsavcısı Recep Sevgili, Jandarma Komutanı Jandarma Albay Necdet Özcan, İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü ve Kurum Müdürleri, Ramazan Ayı'nın ilk iftarında şehitlerimizin emanetleri ve Gazilerimiz ile iftar sevincini paylaştı.
Aziz şehitlerimizin ruhları için okunan duaların ardından oruçlar açıldı.
Yozgat Valisi  Mehmet Ali Özkan, devletimizin tüm kurum ve imkanları ile şehit ve gazilerimiz ile ailelerinin yanlarında olduklarını belirterek, şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine sabır dileyip Ramazan Aylarını tebrik etti.
Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürü  Arif Topal “ bu aziz vatana evlatlarını armağan eden şehit yakınlarımıza ve gazilerimize hizmet etmek boynumuzun borcudur. Bu bilinç ile her daim onların yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz.
Bedir'den Çanakkale'ye, İstiklal Harbinden 15 Temmuz’a, 15 Temmuzdan da bu mübarek Ramazan ayı'na kadar şehadete ermiş tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Ruhları şad, makamları ali olsun.” 
                             Dedi HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi