Kahvaltıda, İlçede yapılması planlanan bakım onarım çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş, kahvaltıda yaptığı açıklamada, Mümtaz Gözan Rehberlik ve Araştırma Merkezi'ne gösterilen ilgi ve alaka için Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ve iş insanı Osman Gözan'a teşekkür etti. Yoldaş, yapılan görüşmeler sonucunda merkezin bakım onarım çalışmalarının planlandığını ve bu çalışmaların merkezin daha iyi bir şekilde hizmet verebilmesi için önemli olduğunu belirtti.
Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ise, eğitime verilen destek ve iş birliği konusunda her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, Mümtaz Gözan Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nin daha iyi koşullarda hizmet verebilmesi için gereken çalışmaları yapacaklarını söyledi.
Hayırsever iş insanı Osman Gözan ise, eğitim ve öğretim kurumlarına destek olmanın kendileri için önemli bir sorumluluk olduğunu belirterek, Mümtaz Gözan Rehberlik ve Araştırma Merkezi'ne yapılan katkıların devam edeceğini ifade etti.
Kahvaltıda yapılan görüşmeler ve alınan kararlar, Mümtaz Gözan Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nin daha modern ve donanımlı bir şekilde hizmet verebilmesine katkı sağlayacak. Bu da Sarıkaya ilçesinde eğitim kalitesinin artmasına ve öğrencilerin daha iyi bir eğitim almasına olanak sağlayacak.
                            SALİH AKGÜL