Bölgesel Amatör Ligi 11’inci Grupta şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Yozgat Belediyesi Bozokspor’un tecrübeli kaptanı Mustafa Aşan, hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.
Bozokspor’un tecrübeli kaptanı Mustafa Aşan, takım olarak bir aile ortamı oluşturduklarına dikkat çekti.
Kırmızı siyahlı ekibin takım kaptanı Aşan, çok iyi bir oyuncu grubuna sahip olduklarını, takım arkadaşlarıyla, teknik heyetiyle, kulüp yöneticileriyle bir aile ortamlarının olduğunu belirtti. Sahada birbiri için mücadele eden bir ekip olunca başarılı sonuçların kendiliğinden geldiğine vurgu yapan Aşan, ‘’Zorlu lig maratonunun ilk devresinin sonuna geliyoruz. Her maçın değeri 3 puan. Biz rakibe bakmadan 3 puanları toplamak için sahaya çıkıyoruz. Takım arkadaşlarıma güveniyorum. Bu sezon bu şehrin takımını hak ettiği yere çıkaracağız" dedi. 
Taraftara ayrı değerlendiren Kaptanı Mustafa Aşan, "Sonuna kadar bizi destekleyen bir taraftarımız var. Şehrimizle, taraftarımızla emin adımlarla şampiyonluk hedefimize yürüyoruz. Onlar bizi bağırlarına basıyorlar bizde onları şampiyonlukla mutlu edeceğiz" diye konuştu.           HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi