AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş,  Yozgat AK Parti Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yerköy Belediye Başkanı Fatih Arslan ve Sarıkaya Belediye Başkanı Osman Gözan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ı ziyaret etti.
STAD İHALE EDİLECEK
İl Başkanı Altuntaş, kentte devam eden yatırımların  hızlı bir şekilde tamamlanmasının hedeflendiğini aktardı.
Yozgat Şehir Stadı hızlı bir şekilde kalan kısmı ihaleye çıkacak ve yıl sonuna kadar hizmete sunulması planlandığına değinen İl Başkanı Altuntaş,  Güreş Eğitim Merkezi projesi kısa sürede bütçeye alınacağını,  Yerköy eski Devlet Hastanesi atıl duruma düşmemesi için gerekli tadilatlar yapılarak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı olarak Rehabilitasyon merkezine dönüştürülmesi planlandığını ifade etti.
Ak Parti İl başkanı Altuntaş, Milletvekili Abdulkadir Akgül ile birlikte önemli Bakanlıklara bir dizi ziyaretlerde bulunduklarını belirterek, “İl merkezi ve ilçelerimizde devam eden yatırımların en kısa sürede tamamlanması için ilgili kurumlara talimatlar verildi” dedi.
YATIRIMLARI GÖRÜŞTÜLER
Yozgat merkez ve ilçelerde devam eden yatırımlarla ilgili gerekli görüşmelerde bulunduklarını belirten Ak Parti İl Başkanı Altuntaş, Yozgat için müjdeli haberler verdi.
Yozgat’ta Yarım kalan ve devam eden çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunulması için gerekli talimatlar verildiğini anlatan Ak Parti İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Yozgat’ta şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yatırım ve hizmetler devam edecektir. Yozgatlı hemşerilerimiz Ak Partinin hizmetlerini almaya devam edecektir” diye konuştu.
TALEPLER İLETİLDİ
TESKOMB Genel Başkanı ve Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül ile birlikte Ankara’da Bakanlıklar düzeyinde bir dizi ziyaretlerde bulunduklarını belirten İl Başkanı Altuntaş, “Milletvekilimiz Abdulkadir Akgül ile gittiğimiz her bakanlıkta Yozgat’ımız için görüşmeler sağladık. Bakanlarımıza Yozgat’ın eksik ve noksanlarını anlattık ve, taleplerimizi ilettik. Yozgat Şehir Stadı yeni sezona tamamlanmaya çalışılacak. Güreş Eğitim Merkezi projesi kısa sürede bütçeye alınacak. Aynı şekilde ilçelerimize gençlik spor merkezleri spor salonları eğitim merkezlerinin projelerini  ve talepleri ilettik" ifadelerini kullandı.
AK Parti İl Başkanı Altuntaş, şunları kaydetti:
“Yerköy eski Devlet Hastanesi atıl duruma düşmemesi için gerekli tadilatlar yapılarak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı olarak Rehabilitasyon merkezine dönüştürülmesi planlanıyor.. Ayrıca İlçelerimize yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezleri açılması için hazırlanan projeleri de bakanımıza ilettik.” HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi