AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, Bozok Şehir Stadı’nın inşaatının yeniden başlatılarak, yeni sezona yetiştirilmesi noktasında çalıştıklarını belirterek, ihalenin kısa sürede yapılması için görüşmeleri sıklaştırdıklarını söyledi.
Yozgat’ın genç ve dinamik Milletvekili Süleyman Şahan, kentin önceliklerine yönelik yoğun çalışma içerisine girerek mesaisi yürütüyor. 
Bakanlıklar arasında adeta mekik dokuyan Milletvekili Şahan, Yozgat’ta eleştirilerin odağı haline gelen Bozok Şehir Stadı’nın akıbetine ilişkin Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile görüştü. Bakan Bak’a, Yozgat’ta ki yatırımlar hakkında bilgi veren 
Milletvekili Şahan görüşmede, Yozgat’ta yapımı devam eden stadyumun yapım aşaması sürecinin hızlandırılmasını istedi.
Görüşmede Bakan Bak’a Yozgat Bozokspor’un yeni sezonda 3. Lig’de mücadele vereceğini bilgisini aktaran Milletvekili Şahan, çözüm beklediklerini dile getirdi.
Yozgat’ta ki spor yatırımlarının da görüşüldüğü ziyarette Milletvekili Şahan, ağırlıklı olarak Bozok Şehir Stadı üzerinde durdu. Taleplerin iletilmesi ve devam eden projelerin konuşulduğu görüşmede, talep edilen yatırım ve projeler istişare edildi.
Milletvekili Şahan, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak Beyefendi’yi makamında ziyaret edip ilimizin taleplerini ilettik. Sayın Bakanımıza misafirperverliği ve ilimize olan alakalarından dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum” dedi.
              ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi