Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına devam ediyor. Gündüz saatlerini ziyaretler yaparak değerlendiren Başkan Köse, akşam saatlerinde de mahalle buluşmalarını gerçekleştiriyor.
Belediye Başkanı olarak görev yaptığı süre içerisinde temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sık sık vatandaşlarla, esnafla, genç yaşlı, kadın erkek tüm vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Köse, seçim çalışmalarını sıklaştırdı.
Yoğun seçim çalışmaları kapsamında Taşköprü Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Köse, 5 yıllık dönem içerisinde yapılan hizmetlerin yanı sıra, yeni dönem için yapılacakları aktardı.
Yapılan hizmetleri  tek tek sıralayan Başkan Köse, yeni dönemde kadınları, çocukları, gençleri, yaşlıları, yoksulları, engellileri, emeklileri, işsizleri de koruyup gözeten, palyatif tedbirler ile günü kurtaran değil, insana ve şehre dair vizyon ortaya koyan sosyal belediyecilik anlayışını öne çıkardıklarını kaydetti.
Başkan Köse, yeni dönemde ‘Yozgat Yüzyılı’nı başlatacağına değinerek, yaptıklarının yapacaklarına teminat olduğunu dile getirdi.  Yozgat’ın çehresini değiştirecek birçok projeleri olduğunu ifade eden Başkan Köse, Yozgat’ı, Yozgatlılarla birlikte daha ileriye taşıyacaklarının altını çizdi.
Mahalle toplantısında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Köse, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yoldan azim ve gururla yürümeye gayret ediyoruz. Alt yapıdan üst yapıya, kültürden sanata, spordan turizme, ulaşımdan tarıma ve eğitime kadar bir çok alanda Yozgat’a mega projeler kazandırdık; kazandırmaya da devam edeceğiz. Şehrimizin en ücra köşesine dahi hizmet götürmeye, çalınmadık kapı bırakmamaya hemşehrilerimize söz verdik” dedi.
Başkan Köse, mahalle toplantısına ilişkin yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:
“Birlik ve beraberlik içinde “Taşköprü Mahallesi”
Taşköprü Mahallesi’nde yaptığımız buluşma programımızda bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberlik içerisinde Yeni Yozgat’ı birlikte imar ve ihya edeceğiz. Hazırız Kararlıyız. YozgataDeğer”
                                      ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi