İYİ Parti’nin 28. dönem milletvekili aday adayı Avukat Ayşe Nur Taşdemir,  parti teşkilatlarında arasında büyük karşılığı olan güçlü aday adayları arasında yer alıyor. Taşdemir, kamuoyunun da yakından tanıdığını genç bir siyasetçi kimliği de dikkat çekiyor. Siyasi çalışmalar kadar sosyal ve kültürel faaliyetlere, katılım ve destekleriyle de adından sıkça söz ettiren Avukat Ayşe Nur Taşdemir partisinin aday listesinde seçilebilecek sırada yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

İyi Parti’nin Yozgat’ta kurulması ve teşkilatlanması çalışmalarında önemli görevler üstlenen Avukat Ayşe Nur Taşdemir, 28. Dönem Milletvekilliği için Aday Adaylık başvurusunu yaptı. Parti tabanında büyük karşılığı olan Avukat Ayşe Nur Taşdemir İYİ Parti’den ilk sıralarda Milletvekili Adayı olarak gösterilmesi bekleniyor.

EN GÜÇLÜ ADAY

İYİ Parti’nin Yozgat’ta güçlü bir isim olan Avukat Ayşe Nur Taşdemir’in siyasi çalışmalarıyla ön plana çıkmasına rağmen, kamuoyunda sosyal ve kültürel faaliyetlerdeki aktif çalışmalarıyla da tanınıyor.

 Milletvekili Aday Listesi’nde ilk sıralarda yer alması beklenen  Avukat Ayşe Nur Taşdemir’in güçlü ismiyle İYİ Parti’ye Yozgat’ta büyük bir ivme kazandırması bekleniyor.

Teşkilatın kurucu üyelerinden olan ve teşkilat desteğini de arkasına alan Avukat Ayşe Nur Taşdemir,  süreç içerisinde kamuoyunun da yakın desteğini aldı.

YÜKSEK POTANSİYELE SAHİP

Bilgi, birikimi, liyakatı, vizyonu ile  aday adayları arasında ön plana çıkan Avukat Ayşe Nur Taşdemir, parti tabanının desteğiyle 28’inci dönem milletvekili aday listesinde yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. Yozgat’ın sevilen genç siyasetçileri arasında yer alan  Avukat Ayşe Nur Taşdemir’in, Yozgat’ta ki STKların da desteğini arkasına aldı.

İYİ Parti'ye farklı kesimlerden oy kazandıracak potansiyeli bulunan Avukat Ayşe Nur Taşdemir aday adaylığı memnuniyetle karşılandı.

Siyasete İYİ Parti ile başlayan, kısa sürede parti teşkilatları ve parti tabanı ile iyi bir iletişim ve diyalog ortamı kuran Avukat Ayşe Nur Taşdemir, partinin kurumsallaşması, parti programının ve teşkilatın çalışmalarının geniş kitlelere ulaştırılması konusunda başarılı çalışmalara imza attı.