AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, Yozgat’ın AK Parti iktidarı ile yatırım almaya başladığına dikkat çekerek, ilin her bir karışında AK Parti’nin eserinin bulunduğunu söyledi.
Yozgat’ın AK Parti ile 22 yılda; ulaşım, sağlık, eğitim, kültür, tarım dahil 10 milyar liranın üzerinde yatırımı aldığını dile getiren AK Parti İl Başkanı Altuntaş,  merkez, ilçeler ve köylerinde devam eden yatırımların süratle tamamlanmasının yanında, vatandaşların yaşamını kolaylaştıracak, refahını arttıracak her türlü çalışmayı yapmayı AK Parti olarak Yozgat'ta vatandaşların hak ettiği hizmetlerle onları buluşturmaya gayret gösterdiklerini ifade etti.
İl Başkanı Altuntaş, AK Parti İktidarı dönemi boyunca Yozgat'ın gelişmesi ve kalkınması noktasında kentte eksik gördükleri yatırımları birer birer hayata geçirdiklerine dikkat çekti.
İl Başkanı Altuntaş, Yozgat merkezde değil bütün ilçelerde AK Parti iktidarı olarak yatırımlara ara vermeden devam ettiklerini belirterek " AK Partimiz Liderimizin önderliğinde 22 yıldır ülkemizin kalkınması, gelişmesi için gece gündüz demeden iç ve dış odaklarla mücadele ederek, yüzyıllık cumhuriyet tarihinin en büyük atılımlarını gerçekleştirmiştir. Yozgat'ımız da bu yatırımlardan payını almıştır. Yozgat'ın gelişmesi, kalkınması noktasında eksik gördüğümüz ne varsa ve Yozgat insanımızın bize birer eksiklik olarak ilettiği ne varsa bunları takip ediyoruz. Bu hizmetleri Yozgat'ımızın menfaatine sonuçlandırmaya gayret eden bir AK Parti iktidarı var. Yozgat insanı her şeyin en güzelini hak ediyor. Biz de onlara hak ettiğinin en iyisini vermeye uğraşıyoruz" dedi.
AK Parti hükümetlerinin son 22 yılda yaptığı, teknolojiden savunmaya, alt yapıdan sağlığa yönelik yatırım ve hazırlıkları hatırlatan Başkan Altuntaş, AK Parti'nin her koşulda ve her zaman alanlarda olduğunu vurguladı.
İl Başkanı Altuntaş, bazı kesimlerin maksatlı ve art niyetli olarak AK Parti Yozgat’a ne yaptı dediğini aktararak, “Yozgat genelinde merkezi hükumetimiz tarafından hazırladığımız projelerimiz var devam eden projelerimiz var. Yozgat’ın ufkunu açacak Yozgat’ın gelişmesini daha da hızlandıracak yatırımları planladık ve bu planları bir bir hayata geçiriyoruz” diye konuştu.
                         ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi