Yerköy'ün meşhur kuzu etinden hazırlanan iskele kebap, kaburgası, inci ve koyun etiyle zenginleştirilmiş eşsiz bir lezzete sahip. Yanında servis edilen tereyağlı bulgur pilavı, şambal tatlı, mercimek çorbası ve gerdan çorbası ise lezzet şölenini tamamlıyor. 
İşletme sahibi Eren Yıldız ve 5 kişilik ekibi, işletmeyi titizlikle yöneterek müşterilere kaliteli ve lezzetli bir hizmet sunmaya devam ediyor.


Yozgat İskele Kebap, sadece lezzetli yemekleriyle değil, aynı zamanda şehrin genç girişimcilerinden biri olan Eren Yıldız'ın liderliğinde işletmeyi başarıyla yönetmesiyle de dikkat çekiyor. Yıldız, aynı zamanda Top Genç Girişimciler Kurulu yönetiminde kurul üyesi olarak da aktif bir rol üstleniyor.


Yozgat İskele Kebap'a lezzetli bir yolculuğa çıkmaya davet eden İşleme sahibi Eren Yıldız” Yozgat İskele Kebap'a hoş geldiniz. Burada sizlere Yozgat'ın eşsiz lezzetlerini sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İşletmemizi açtığımız günden beri kaliteli hizmet ve lezzetli yemeklerle sizleri ağırlamak için çalışıyoruz.
Yerköy'ün meşhur kuzu etinden yapılan iskele kebabımız, özenle hazırladığımız diğer yöresel lezzetlerimizle birlikte damaklarınızı şenlendirecek. Bizler, her bir misafirimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve lezzetli bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.
Yozgat'ın gururu olan iskele kebabımızı denemeden ayrılmayın. Sizleri Yozgat İskele Kebap'ta ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Editör: Hakimiyet Gazetesi