İstanbul’daki Yozgatlılara ev sahipliği yapan, sosyal ve kültürel faaliyetlerle de adından sıkça söz ettiren İstanbul Yozgatlılar Federasyonu, Ramazan ayında gönül sofralarını üniversite öğrencileriyle bereketlendiriyor. 
İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, gönül sofralarında iftarları hep birlikte yapmaya devam edecek söyledi. Genel Başkan Yılmaz, ailelerinden uzak bir şekilde eğitim hayatlarını sür düren ve yurtta barınan üniversite öğrencileri iftar heyecanını yaşadıklarına değindi. 
Genel Başkan Yılmaz, “Ramazan yardımlaşma ve dayanışma ayıdır. Birlikte olma ve güzelliğe birlikte kavuşma noktasında öğrencilerimizle gönül sofralarında buluşuyoruz. Ramazan ayının anlam ve önemini hissettirmek, sevgiyi çoğaltmak kardeşliğimizi pekiştirmek ve gönüllere dokunup hayır dualar almak istiyoruz. Misafirimiz genç arkadaşlarımıza aile sıcaklığında bir Ramazan ayı yaşatmak istedik. Sıcak, huzurlu anne yemeği tadında olmasa da aile atmosferinde birlikte iftar programları düzenliyoruz” dedi.
Öte yandan iftar programının ardından İYF haftalık olağan toplantısı gerçekleştirildi.
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi