Aydoğmuş, "Yozgat için el ele verdiğimiz bu süreçte, Saadet Partisi Belediye Başkan adayımız Ziya Koçak'a tam destek veriyoruz. Yozgat İl Başkanı Mehmet Demirel, Merkez İlçe Başkanımız ve Belediye Meclis Üyesi adayımız Ali Polat ile birlikte, halkımızın yoğun ilgisi ve teveccühü ile karşılaştık. Bu, Yozgat'ın geleceğine olan inancımızı daha da pekiştirdi," dedi.
“Yozgat'ın Geleceği İçin Ortak Çaba”
Gelecek Partisi ve Saadet Partisi'nin ortak hareket etme kararı, Yozgat'ın sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunacak projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor. İttifakın temelinde, şehrin ihtiyaçlarına yönelik kalıcı çözümler üretmek ve Yozgat halkının refah seviyesini artırmak yatıyor.
“Vatandaşların Destek Mesajları Güç Veriyor”
Gerçekleştirilen ziyaretlerde vatandaşlar tarafından gösterilen ilgi ve destek, ittifakın Yozgat için doğru yolda olduğunu gösteriyor. Aydoğmuş, "Vatandaşlarımızın bize olan güveni ve desteği, Yozgat'ı daha iyi bir geleceğe taşıma konusundaki kararlılığımızı artırıyor. Yozgat halkı, değişim ve gelişim istiyor. Biz de bu beklentilere cevap verecek adımlar atmaya hazırız," ifadelerini kullandı. 
“Teşekkürler Yozgat”
Başkan Ömer Aydoğmuş, Yozgat halkına teşekkür ederek, seçim sürecinde gösterdikleri ilgi ve destek için minnettar olduklarını belirtti. "Teşekkürler Yozgat. Sizlerin desteği ile Yozgat'ımız için güzel işlere imza atacağız," diyerek sözlerini tamamladı.HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi