Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü ve Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu, Akdağmadeni’nde gerçekleştirilen hazırlık müsabakasında mücadele ettiler.
Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Başkanı Ömer Aydoğmuş Yozgat'ta Dostluk müsabakaları kapsamında Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu öğrencilerini misafir ettiklerini belirtti.
Başkan Aydoğmuş, “Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Sivas Spor okulu evsahipliğinde kulüp Antrenörü Hakan Altın ve Kulüp koordinatörü İsmet Yaşar gözetiminde Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu öğrencilerinin katılımı ile Akdağmadeni ilçesinde dostluk müsabakası düzenledik.
Yozgat 'ta gençleri spora, kültüre, eğitime ve sosyal faaliyete yönlendirmeye, Yozgat gençliğini il ve ilçeler arasında birbiri ile kaynaştırmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda Yozgat 'ta dostluk gelişecek sloganıyla başlattığımız ve  Yozgat il ve ilçelerinde faaliyette bulunan spor okulları sporcu öğrencilerin katılımıyla  dostluk müsabakaları düzenleyeceğimizi belirtmiştik.
Yozgat merkez, Akdağmadeni, Sarıkaya Boğazlıyan ilçelerinde düzenlediğimiz dostluk müsabakaları kapsamında, bu haftada Kulübümüz ev sahipliğinde Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu öğrencilerini Akdağmadeni ilçemizde misafir ettik. Güzel ve dostça bir müsabaka oldu. Başta  müsabakayı organize eden kulüp Antrenörümüz Hakan Altın , kulüp Koordinatörümüz İsmet Yaşar ile Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu Antrenörü Ilhami Ünal  hocamız olmak üzere  her iki takım sporcu öğrencilerimize gösterdileri dostluk için teşekkür ettiğimi belirtmek istiyorum” dedi.
                                         HABER MERKEZİ