Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan GSB Yurtları yeni eğitim sezonuna hazır hale geldi. 
GSB Yurtlarında öğrencilere vakitlerini geçireceği alanlar, kapalı spor salonları ve açık spor alanları, gençlerin sohbet edebilecekleri şark köşeleri, öğrencilere 7/24 işleyen sistemler, 24 saat sıcak su ve sınırsız internet hizmeti ile de kaliteli bir barınma hizmeti sunuluyor.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Rasim Parlak yeni dönemin en iyi şekilde karşılanması ve öğrencilere en kaliteli hizmetin verilmesi için her türlü tedbirin alındığını söyledi.
Yurt öğrencilerinin sağlıklı beslenmesine büyük önem verildiğini dile getiren Parlak, bu kapsamda yurtlarda sunulan yemeklerin kalori miktarı ve besin değerleri konusunda da çalışmalar yapıldığını kaydetti.
Parlak, öğrencilerin en iyi şekilde ağırlanması ve eğitimlerine odaklanmaları için gerekli olan bütün önlemleri aldıklarını ifade etti. Parlak,  Yurtlarda öğrencilerin yaşam standartlarının yükseltilmesine yönelik çalışmaların devam edeceğini vurguladı.
Yurtlarda boya, badana, bakım, onarım, tadilat ve çevre peyzaj düzenlemelerine hızlı bir şekilde tamamlandığına değinen Parlak, artık misafirleri beklediklerine ifade etti
                           HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi