Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, ilçede devam eden üst yapı çalışmaları kapsamında belediye meydanı ve bağlantı yollarının sıcak asfalt ile yenileneceğini duyurdu. Yalçın, yapılan planlamalar ve vatandaşların talepleri doğrultusunda bu kararın alındığını belirtti.
Belediye Başkanı Nezih Yalçın, yaptığı açıklamada, "İlçemizde devam eden üst yapı çalışmalarımız kapsamında; sıcak asfalt yapılacak olan yollarımızın ön hazırlığına başladık. 
Planlamalarımız ve kısa süre önce yapmış olduğumuz anket çalışmasında çıkan sonuçlarla birlikte vatandaşlarımızın büyük çoğunluğunun yenilenmesi talebinde bulunduğu belediye meydanı ve bağlantı yollarımızı sıcak asfalt ile yeniliyoruz" dedi.
Şehrin güzelleştirilmesi ve alt yapı ile üst yapının daha kullanılabilir ve konforlu hale getirilmesi için tüm mahalleler, sokaklar ve caddelere hizmet götürmeye devam edeceklerini belirten Başkan Yalçın, "Bahane bulan değil, hizmet üreten bir belediyecilik anlayışıyla, bölgesinde örnek ve öncü bir şehri birlikte inşa ediyoruz. 
Gayret bizden, tevfik Mevla’dan, takdir hizmetlerin en güzeline layık Akdağmadeni halkındandır. Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.
Yalçın'ın açıklamalarıyla birlikte, Akdağmadeni ilçesindeki üst yapı çalışmalarının hızla devam ettiği ve belediye meydanı ile bağlantı yollarının sıcak asfalt ile yenileneceği belirtildi. HABER MERKEZİ 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi