Gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini  sergileyen Başkan Köse’nin yanı sıra eşi Nagihan Köse, eli öpülesi büyükleri ziyaret etmeyi de ihmal etmiyor. 
BAŞKAN KÖSE İÇİN 
DESTEK İSTEDİ
Başkan Köse’nin eşi Nagihan Köse, vatandaşların evlerine konuk olmaya devam ediyor. Gönüllere dokunan ve her yaştan insanla samimi diyaloglar kuran Nagihan Köse, Şeyh Osman ve Eskipazar Mahallesi’nde evlere misafir oldu.  Ev ziyaretleri yaparak vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Nagihan Köse, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler eşi Celal Köse’ye destek istedi.
Nagihan Köse, hane halkının taleplerini dinlerken çocuklarla da yakından ilgilendi. Hediyelerle çocukların yüzünü güldüren Nagihan Köse, nazik misafirperverlikleri için tüm vatandaşlara teşekkür etti.
HİZMETLERİ ANLATTI
Samimiyet ve samimi niyetle evlere misafir olan Başkan Köse’nin eşi Nagihan Köse, geçen 5 yıllık dönem içerisinde gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yeni dönem projelerine kadınlara anlatmayı ihmal etmeyen Nagihan Köse, Rutin belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyecilik faaliyetleriyle de vatandaşa dokunmaya, ihtiyaç sahiplerinin kimsesi olmaya devam edeceklerini dile getirdi.
Nagihan Köse,  son 5 yılda hayata geçirdiği projelerden bahsederken vatandaşın sorularını cevapladı.
TEŞEKKÜR ETTİ
Gönül belediyeciliği, hizmet belediyeciliği ve sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmaların devam edeceğini dile getiren Nagihan Köse, bir dönem daha yetki verildiğinde, vatandaşların öncelikli ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürütüleceğini söyledi. Nagihan Köse, yeni dönemde emekliler, yaşlılar, öğrenciler ve kadınlar için de özel projeler hazırlandığını kaydetti.
Belirli periyotlarda aileleri ziyaret ederek, talep ve sıkıntılarını dinlediklerini kaydeden Nagihan Köse,  gittikleri her evde güler yüz ve sıcak yüreklerle karşılandıklarına değindi.
Nagihan Köse,  gönül kapılarını açan, güler yüz ve sıcak sohbetlerinden dolayı tüm ailelere teşekkür etti.
ULU ÇINARLARIN 
GÖNÜL DOSTU
Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, kentin çınarlarını ihmal etmiyor. Nagihan Köse hem gönül dostluğu kuruyor hem de dert ve taleplerini dinliyor. Nagihan Köse, kentin kadim büyüklerinin de her zaman yanında yer almaya özen gösteriyor. Yaşlıları evinde ziyaret eden Nagihan Köse, onlarla yakından ilgilenerek sohbet edip, sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Yozgat’ın en ücra köşesine kadar ulaşarak, evlerinde yalnız yaşayan vatandaşlara ve yaşlılara misafir olan Nagihan Köse, gönülleri kazanmaya devam ediyor. Ev ziyaretlerine ağırlık vererek vatandaşları kucaklayan Nagihan Köse, talep, beklenti ve sorunlarıyla da yakından ilgileniyor.
                    ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi