Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, kentin her bölgesinde yatırım seferberliğini sürdürdüklerini belirterek, programı çerçevesinde yatırımlarını  gerçekleştirdiklerini söyledi.
Yozgat’ın her noktasında, planlı ve kimlikli bir kent için çalışmalarını sürdüren Yozgat Belediyesi, insan hayatının önemini dikkate alarak kentin geleceği için çalışmalar yürütüyor.
Kentte sosyal, kültürel ve sportif anlamda birçok projeyi hayata geçiren Yozgat Belediyesi, vatandaşları daha rahat ve konforlu bir şehre kavuşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.
Yatırım ve proje çalışmalarının hız kazandığı Yozgat’ta Belediye Başkanı Celal Köse’nin talimatları doğrultusunda tüm Mahallelerde ihtiyaç analizleri yapılarak şehrin tamamında program dahilinde çalışmalar ilerliyor.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, vatandaş ların refah ve mutluluğuna öncelik vererek yatırım ve hizmetlere devam ettiklerini belirterek, insana ve çevre bilinci içerisinde değişimi, gelişimi takip eden bir yönetim anlayışıyla eğitimden sosyal yardımlaşmaya, sağlıktan kültüre, alt yapı çalışmalardan yeşil alan yaratmaya kadar çeşitli alanlarda sayısız yatırımları esas alarak tempolu çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Başkan Köse, “Ulaşımdan altyapıya, gençlik-spor, sosyal ve kültürel hizmetler ve çevre yatırımlarına yönelik olarak hayata geçireceğimiz projelerin ve yatırımların tamamlandığında şehrimiz daha yaşanılabilir bir şehir olma yolunda büyük bir ivme yakalamış olacaktır” ifadelerini kullandı.
VATANDAŞLARLA İÇ İÇE 
Başkan Köse, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Köse, taleplerini ve beklentilerini dinliyor. Hizmet ve yatırımlar konusunda vatandaşlarla da fikir alışverişinde bulunan Başkan Köse, ziyaretleri sırasında karşılaştığı vatandaşlarla selamlaşarak sohbet ediyor. Ziyaret sırasında esnaf ve vatandaşlar ile yaptığı sohbette, yaşanabilir ve huzurlu bir Yozgat için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan Köse, belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veriyor. 
Genç, yaşlı tüm vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Köse, Yozgat’ın gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirterek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana güler yüzlü, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile insan merkezli çalışmalar yaptık. Nasıl daha iyisini yaparız diye çalışıyoruz. Her türlü imkânı esnafımızın ve vatandaşımızın hizmetine sunduk. Yaptığımız çalışmaları esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehir adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz” dedi
EK DERDİMİZ HİZMET ETMEK
Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye gayret ettiklerini kaydeden Başkan Kösö, ”Sahada bizler varız. Dert dinleyen bizleriz, sizlerle hasbihal eden yine bizleriz. Bugüne kadar ne yapılmışsa AK Parti yapmıştır, bundan sonra da hep AK Parti yapacaktır. Bundan hiç endişeniz olmasın. Biz, halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğuna inanıyoruz. Biz hizmetkâr olmaya devam edeveğiz. Bizim tek derdimiz var o da hizmet etmek” ifadelerini kullandı.