AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, 24., 25., 26. ve 27. Dönem AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, ilçe ve beldeleri ziyaret ederek, AK Parti Belediye başkan adaylarına destek verdi.
AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, Yozgat’ta gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretlerde AK Partili belediye başkan adaylarıyla bir araya geldi. AK Parti seçim  karargahlarını ziyaret ederek, belediye başkan adaylarına desteklerini aktaran Av. Başer, iktidar ile yerel yönetim birlikteliğine vurgu yaptı.
Av. Başer, Yerköy, Aydıncık, Çekerek, Kadışehri, Yenifakılı, Çayıralan, Sarıkaya, Boğazlıyan ilçe ve beldelerine yönelik yaptığı ziyaretlerde yoğun ilgi ile karşılandı. Milletvekilliği döneminde Yozgat’ta gerçekleştirilen hizmet ve yatırımlarda imzası bulunan Av. Başer, Yozgat’ın AK Parti iktidarları döneminde büyük hizmetlere kavuştuğunu belirterek, bu hizmetlerin bundan sonra da devam edeceğini söyledi. 
Yozgat halkının bu güne kadar AK Partiye ve hizmete oy verdiğin ifade eden Başer, “Yozgat halkı her zaman AK Parti’den yana teveccüh kullanmıştır. Bu da Yozgat’a hizmet olarak dönmektedir. AK Parti döneminde yıllarca bitmeyen inşaatlar tamamlanmış, sağlıkta, eğitimde büyük yatırımlar yapılmış ve bu yatırımlar sürmektedir” dedi.
AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av.  Başer, seçim karargahlarında yaptığı konuşmalarda 31 Mart yerel seçimlerin önemine vurgu yaptı.
Av.  Başer, “Yozgat’ımız ve ülkemiz Cumhuriyet tarihi döneminden günümüze devrim niteliği taşıyan yatırım ve hizmetlere Ak Parti iktidarları dönemiyle kavuşmuştur. Önümüzde önemli bir seçim var. Bu yapılan hizmetlerin devamı için Yozgat’ımızın ve ülkemizin Ak Parti’ye ve AK Parti kadrolarına ihtiyacı var. AK Partili belediyeler önemli hizmetleri gerçekleştirdi. Yeni hizmetlerin gerçekleşmesi için de AK Parti’nin ortaya koyduğu gerçek belediyeciliği yansıyacaktır” diye konuştu.
AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Başer, AK Parti'nin politikasının hizmet üretmek olduğuna dikkat çekerek, AK Parti iktidarları döneminde Türkiye ve Yozgat'ın ekonomik ve sosyal anlamda kalkınmasını ve gelişmesini sürdürdüğünü ifade etti.
 Av. Başer, Yozgat'ın AK Parti iktidarıyla yatırıma ve hizmete kavuştuğunun altını çizerek, ziyaretlerine ilişkin yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:
“İlçelerimizde Seçim Koordinasyon Merkezimizi ziyaret ettik. Memlekete hizmet davasının AK Gönüllüsü dava ve yol arkadaşlarımızla, kıymetli hemşehrilerimizle biraraya geldik.”
                        ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi