Hentbol Kadınlar Birinci Ligi B Gurubu’nda Play-Off mücadelesi veren Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü, pazar günü deplasmanda Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını sürdürüyor.
Haftayı Samsun Hentbolspor karşısında aldığı galibiyet ile tamamlayan kırmızı siyahlı ekip, hafta başından itibaren Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına başlamıştı. Antrenör Enis Atmaca gözetiminde yoğun bir şekilde çalışan kırmızı siyahlı ekip deplasmanda güçlü rakibini yenerek çıkışını sürdürmek istiyor.
Antrenör Enis Atmaca, Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü olarak sezon başında kendilerine Play-Off hedefi koyduklarını ve bu hedef doğrultusunda da yollarına emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.
Bu sezon aralarına yeni katılan sporcular ile birlikte gerçekten çok güçlü bir kadro kurduklarını dile getiren genç Antrenör, ‘’Sezona iyi bir başlangıç yapmamamıza karşılık takımımızda oyun stilimizi oturtup, uyum sorununu çözdükten sonra seri galibiyetler almaya başladık. Ligde çıktığımız 11 müsabakadan 6 galibiyet almayı başardık ve şuanda 12 puan ile 4’üncü sırada yer alıyoruz. Ligin ilk iki haftasında üst üste iki tane şansız mağlubiyetler aldık, daha sonra toparlanmamıza karşılık bu seferde hakem hataları bazı müsabakaları kaybetmemize neden oldu. Ancak her türlü olumsuzluğu rağmen toparlanmayı başardık ve son haftalarda lider Ortahisar Belediyespor ile oynadığımız müsabaka dışında seri galibiyetler aldık. Bu galibiyetler serimizi bu hafta sonu Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ile oynayacağımız müsabakayla devam ettirmek istiyoruz.
Bu müsabakaya çok iyi hazırlandık ve hazırlıklarımız halen devam ediyor. Yoğun bir şekilde hazırladığımız Elazığ müsabakanı kazanacağımıza inanıyorum’’ dedi.  
                                    HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi