Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını yoğunlaştırırken, en büyük destekçisi ve moral kaynağı yine ailesi oluyor. Yozgat’ta 5 yıllık görev süresince ailesi bir an olsun Başkan Celal Köse’yi yalnız bırakmazken, torunları Reyyan ve Şevval’de adeta moral depoluyor.
Başkan Köse’nin eşi Nagihan Köse aktif olarak aile bütünlüğünü yansıtırken, çocukları  Salih Köse, Sefa Köse babalarını bir an olsun yalnız bırakmıyor. Ailenin tek gelini Zeynep Süheyla’da seçim çalışmalarında yer alıyor.
Başkan Köse’nin yoğun ve yorucu seçim sürecinde en büyük destekçilerinin başında torunları Reyyan ve Şevval geliyor. Dedelerini yalnız bırakmayan Reyyan ve Şevval,  sempatik tavırlarıyla da dikkat çekiyor.
Aile bütünlüğünü öne çıkaran Köse ailesi,  Başkan Köse’ye hem moral hem de destek olmayı sürdürüyor.
Başkan Köse’nin Karatepe Mahallesi’nde gerçekleştirdiği Mahalle Toplantısında Reyyan ve Şevval dedelerine moral verirken, Nagihan Köse, Salih Köse, Sefa Köse ve gelinleri Zeynep Süheyla’da mütevazi tavırlarıyla gönüllerine dokundular.
Bir çok programda dedesinin yanından ayrılmayan Reyyan ve Şevval  mahalle toplantısında yine ön planda yer aldılar. Dedelerinin seçim müziğine de eşlik eden Reyyan ve Şevval , minik yürekleriyle büyük sevgilerini yansıttılar.                               ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi